Bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 22:32
Bolest brichaa

Ahoj, chci se zeptat, hrozne me dnes na vecir zaclo bolet na boku kostrc..ze jsem nemohla skoro ano vstat..pak to ustalo ale na ty strane me boli bricho..fakt jen na ty jedny pulce..nevite co to muze byt? Je to docela bolestivy pri pohybu.
Jsem 39tyden

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2735 příspěvků 12.03.18 22:40

Tohle se mi stalo ve 12tt podle rehabilitační sestry je to dělohou skřípnutý nerv, jediná léčba je porod, já budu ještě 18 týdnu čekat a snažit se si nesedat/nelehat tak abych potřebovala pomoct se vstáváním.

Anonymní  12.03.18 22:45

Hrozne to boli jak kdyby to bylo namozeny nechapu.. :,( :,(
Bricho je tvrdy cely ale boli me jen ta pulka :( muze to byt ten nerv jo?
Nevim jestli to mam zkusit zaspat nebo ject do nemocnice

Petruna21
Echt Kelišová 9222 příspěvků 12.03.18 23:02

Tak si zajeď na pohotovost :)

anbee
Povídálka 46 příspěvků 16.03.18 11:40

Jestli to bolí moc určitě do nemocnice :-O s tím bych neriskovala, raději kontrola než aby to bylo něco fakt vážnýho

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama