Reklama

Bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 22:32
Bolest brichaa

Ahoj, chci se zeptat, hrozne me dnes na vecir zaclo bolet na boku kostrc..ze jsem nemohla skoro ano vstat..pak to ustalo ale na ty strane me boli bricho..fakt jen na ty jedny pulce..nevite co to muze byt? Je to docela bolestivy pri pohybu.
Jsem 39tyden

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 12.03.18 22:40

Tohle se mi stalo ve 12tt podle rehabilitační sestry je to dělohou skřípnutý nerv, jediná léčba je porod, já budu ještě 18 týdnu čekat a snažit se si nesedat/nelehat tak abych potřebovala pomoct se vstáváním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 22:45

Hrozne to boli jak kdyby to bylo namozeny nechapu.. :,( :,(
Bricho je tvrdy cely ale boli me jen ta pulka :( muze to byt ten nerv jo?
Nevim jestli to mam zkusit zaspat nebo ject do nemocnice

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.03.18 23:02

Tak si zajeď na pohotovost :)

anbee
Povídálka 46 příspěvků 16.03.18 11:40

Jestli to bolí moc určitě do nemocnice :-O s tím bych neriskovala, raději kontrola než aby to bylo něco fakt vážnýho

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >