Škodlivost vibrátoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 18:29
Skodlivost vibrato

Skodi vibrator v tehotenstvi? Myslim tim, ale kdyz se pouziva zevne. Na drazdeni klitorisu. Vim, ze orgas. muze vyvolat predcasny porod. Ale o to nejde, spis jestli ty vybrace a bzuceni neuskodi miminku. Gynek. se stydim zeptat. Rypalky prosim nepiste. Dekuji

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15226 příspěvků 12.03.18 18:47

Ledaže bys mimino budila tím bzučením ze spánku :mrgreen:
Moje malá nesnášela např. šití na stroji, jak jsem ho zapla, málem mi rozkopala břicho, tak to bylo náročný, páč jsem jí potřebovala ušít plíny, materiál už doma, tak si holt musela zvyknout a já na ty kopance taky.
Takže když to bude miminku vadit, začne tě kopat (teda až už bude větší samozřejmě).

jahuhudka
Extra třída :D 10997 příspěvků 12.03.18 18:47

:mrgreen: vidis ja myslela, ze se muze i sex a dokonce i vyvrcholeni. I se zasunem

vertunka
Závislačka 4645 příspěvků 12.03.18 18:50

Ja bych se nebala. Asi bych si to nedelala nejakym vibratorem XXL ale s normalni velikosi klidne. Vzdyt i sexovat se muze ;-). Prijemnou zabavu :kytka:.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 12.03.18 18:53

Já jsem zase četla, že orgasmus miminko vnímá jako objetí :) a všechny ty šťastné hormony, co se ti vyplavují při orgasmu se dostanou i do miminka, takže je šťastné i ono :) samozřejmě pak v pokročilém stadiu těhotenství sex i orgasmus vyvolávají porod :) takže pokud ti tam neháže mimčo salta, tak to bude v pořádku :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 19:17

Ne ja jsem 32tyden a jedu kazdej den, někdy i 2× sex nemám, manžel uz nechce a ja taky ne. Proste když to na me přijde Pepan jede :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 19:59
@Anonymní píše:
Skodi vibrator v tehotenstvi? Myslim tim, ale kdyz se pouziva zevne. Na drazdeni klitorisu. Vim, ze orgas. muze vyvolat predcasny porod. Ale o to nejde, spis jestli ty vybrace a bzuceni neuskodi miminku. Gynek. se stydim zeptat. Rypalky prosim nepiste. Dekuji

Neškodí, neboj. Používali sjme obě těhu - anonym asi logický, děkuji za respektování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:24

Zakladatelka : holky dekuji, ja se bala, ji to bzuceni nejak „neposkodilo“ diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >