Reklama

Škodlivost vibrátoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 18:29
Skodlivost vibrato

Skodi vibrator v tehotenstvi? Myslim tim, ale kdyz se pouziva zevne. Na drazdeni klitorisu. Vim, ze orgas. muze vyvolat predcasny porod. Ale o to nejde, spis jestli ty vybrace a bzuceni neuskodi miminku. Gynek. se stydim zeptat. Rypalky prosim nepiste. Dekuji

Reklama

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 12.03.18 18:47

Ledaže bys mimino budila tím bzučením ze spánku :mrgreen:
Moje malá nesnášela např. šití na stroji, jak jsem ho zapla, málem mi rozkopala břicho, tak to bylo náročný, páč jsem jí potřebovala ušít plíny, materiál už doma, tak si holt musela zvyknout a já na ty kopance taky.
Takže když to bude miminku vadit, začne tě kopat (teda až už bude větší samozřejmě).

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10263 příspěvků 12.03.18 18:47

:mrgreen: vidis ja myslela, ze se muze i sex a dokonce i vyvrcholeni. I se zasunem

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 12.03.18 18:50

Ja bych se nebala. Asi bych si to nedelala nejakym vibratorem XXL ale s normalni velikosi klidne. Vzdyt i sexovat se muze ;-). Prijemnou zabavu :kytka:.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 12.03.18 18:53

Já jsem zase četla, že orgasmus miminko vnímá jako objetí :) a všechny ty šťastné hormony, co se ti vyplavují při orgasmu se dostanou i do miminka, takže je šťastné i ono :) samozřejmě pak v pokročilém stadiu těhotenství sex i orgasmus vyvolávají porod :) takže pokud ti tam neháže mimčo salta, tak to bude v pořádku :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 19:17

Ne ja jsem 32tyden a jedu kazdej den, někdy i 2× sex nemám, manžel uz nechce a ja taky ne. Proste když to na me přijde Pepan jede :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 19:59
@Anonymní píše:
Skodi vibrator v tehotenstvi? Myslim tim, ale kdyz se pouziva zevne. Na drazdeni klitorisu. Vim, ze orgas. muze vyvolat predcasny porod. Ale o to nejde, spis jestli ty vybrace a bzuceni neuskodi miminku. Gynek. se stydim zeptat. Rypalky prosim nepiste. Dekuji

Neškodí, neboj. Používali sjme obě těhu - anonym asi logický, děkuji za respektování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:24

Zakladatelka : holky dekuji, ja se bala, ji to bzuceni nejak „neposkodilo“ diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama