Příznaky těhotenství - co myslíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 12.03.18 12:09
Priznaky tehotenstvi - co myslite

Ahoj vsichni,
Dnes je to treti den, co se mi mota hlava (cely den), nemam chut kourit, nechutenstvi k jidlu, zvracela jsem vcera vecer, jsem furt ospala jak kdybych vubec nespala. Muzu byt tehotna? Samozdrejme si dnes udelam test az prijde pritel z prace. V sobotu jsem mela mit ovulaci a ctvrtek, patek jsem mela sex (bez anti, bez kondomu) takze sance je pomerne vysoka. Co myslite? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 12:11

@DeniSsM myslím, že ti šiši, sorry.. ale tu nikdo nemá věšteckou kouli.. a mmchdm, mi se už týden motá hlava a těhotná fakt nebudu, ale tlak zlobí :mrgreen: máš fakt pocit, že 3 dny po ovulaci budeš mít příznaky? :think:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 12.03.18 12:12

Tyhle otázky… :pocitac:
Kdo to má vědět? Kolika lidem se motá hlava, nebo je jim špatně…
Udělejte si test, zajděte si k lékaři. Cizí lidé vám to neřeknou ;)

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 12.03.18 12:13

@martina.se je mi 20, takze prave ze vubec nevim, proto sem pisu. Priznaku mam dost.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 12:14
@DeniSsM píše:
@martina.se je mi 20, takze prave ze vubec nevim, proto sem pisu. Priznaku mam dost.

tak nastuduj, jak to probíhá, ju. na netu je dost článků. Jako chápu, že očekáváš, ale 3 dny po opravdu příznaky mít nebudeš, věř tomu. To bude spíš k té ovulce - hormonální bouře..

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 12.03.18 12:14

@megy.misa spatne si se vyspala? :mrgreen: :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 12.03.18 12:15

Za dva dny se opravdu nedozvíš, jestli jsi těhotná, musíš počkat až do menstruace. Test si budeš dělat zbytečně

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 12.03.18 12:15

@martina.se ja se prave ze strasne bojim, nemuzu si ted dite dovolit. Jen se mi tohle v zivote nestalo, to motani hlavy je hrozny. :zed:

bartsch
Závislačka 4346 příspěvků 12.03.18 12:16

Psychika a viróza je sviňa. Zjisti si prosím nejdříve, jak vlastně funguje menstruační cyklus a něco o početí. I kdyby došlo o víkendu k oplodnění, nedošlo ještě ani k zahnízdění oplodněného vajíčka. Tebou popisované „těhotenské“ příznaky jsou až o mnoho týdnů později. Tyto „těhotenské“ příznaky vzniknou jako reakce těla na rychle vzrůstající těhotenský hormon hCG, ale musí už ho být určité množství v těle, aby se s ním tělo snažilo vyrovnat. Těhotenský hormon začne tělo produkovat až po zahnízdění oplodněného vajíčka, ale i tak trvá ještě delší dobu (několik týdnů), než je ho tolik, aby jsi tyto příznaky měla. A ovulaci máš zjištěnou jak?

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 12:19
@DeniSsM píše:
@martina.se ja se prave ze strasne bojim, nemuzu si ted dite dovolit. Jen se mi tohle v zivote nestalo, to motani hlavy je hrozny. :zed:

a proč jsi teda přistoupila na nechráněný styk, když si dítě nemůžeš dovolit, místo testování a psaní na emimino, jsi měla upalovat pro Postinor

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 12.03.18 12:19

@DeniSsM Ne :D ale tyhle dotazy… na netu jich je všude hromada, jako kdybychom snad my měli vědět hned po oplodnění, že se to stalo :D

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 12.03.18 12:20

@bartsch mam aplikaci kam si zapisuju cyklus a ona mi to sama vypocita

bartsch
Závislačka 4346 příspěvků 12.03.18 12:21

@megy.misa Ona je hlavně blbost, aby dva dny po ovulaci měla vůbec nějaké příznaky. Co ty děcka dneska v té škole učí? :nevim: :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 12:22
@DeniSsM píše:
@martina.se ja se prave ze strasne bojim, nemuzu si ted dite dovolit. Jen se mi tohle v zivote nestalo, to motani hlavy je hrozny. :zed:

tak proč se nechráníš? tohle nepochopim.. existují i pilule po.. :zed:

bartsch
Závislačka 4346 příspěvků 12.03.18 12:22
@DeniSsM píše:
@bartsch mam aplikaci kam si zapisuju cyklus a ona mi to sama vypocita

Takže to ve skutečnosti s jistotou nevíš. To je jen teorie a nijak přesná. Taková aplikace nemůže vědět, jak se bude který cyklus chovat. A cyklus se může prodloužit nebo naopak zkrátit…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama