Špinění, bolest, menstruace nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:10
Špinění, bolest, menstruace nikde

Ahoj holky,
potřebovala bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s následujícím problémem.
S přítelem provozujeme chráněný sex s kondomem, antikoncepci neberu… menstruace měla přijít před 6 dny, ale zatím nedorazila. V podbříšku mě bolí a mám špinění, ale nerozjelo se to. Včera večer jsem zkoušela vanu, ale zatím jen špinění… od ledna každý den cvičím minimálně 30 minut. Před tím jsem necvičila vůbec. Test mi vyšel před 3 dny negativní.

Děkuji za radu. Bojím se, abych nebyla těhotná. Nedokážu si to vysvětlit.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 08:24

@aneta2106 zkus znovu test.. hele, je spousta věcí, co cyklus ovlivní, nemusí to být jen těhotenství :nevim:

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:26

Včera jsem zkoušela druhý den vynechat cvičení… a večer si dát horkou vanu. Ráno to bylo malinko lepší… budu tedy ještě čekat. Ale už mám z toho hrozné nervy.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 08:27

@aneta2106 tak zauvažuj nad jinou ochranou.. :think:

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:41

Budeme to muset ještě více pojistit. Děkuji za malinké uklidnění. Kondom nepraskl… jediná možnost by byla snad sex „druhé / třetí kolo…“ při výměně kondomu… ale to se mi jeví jako dost nepravděpodobné. Už jsem asi paranoidní :D

radkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 12.03.18 09:16

Týden po vynechání už by na testu něco mělo být vidět :kytka: Byla bych v klidu, pro jistotu můžeš zkusit test za pár dní znovu, pokud MS nedorazí. Já bych si asi došla k lékaři, pokud máš jinak cyklus pravidelný, aby za tím špiněním a bolestí nebylo něco jiného.

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 10:11

Tak jsem to právě teď dostala… jdu otevírat víno a slavit :D

radkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 12.03.18 10:15
@aneta2106 píše:
Tak jsem to právě teď dostala… jdu otevírat víno a slavit :D
:mrgreen: :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama