Špinění, bolest, menstruace nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:10
Špinění, bolest, menstruace nikde

Ahoj holky,
potřebovala bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s následujícím problémem.
S přítelem provozujeme chráněný sex s kondomem, antikoncepci neberu… menstruace měla přijít před 6 dny, ale zatím nedorazila. V podbříšku mě bolí a mám špinění, ale nerozjelo se to. Včera večer jsem zkoušela vanu, ale zatím jen špinění… od ledna každý den cvičím minimálně 30 minut. Před tím jsem necvičila vůbec. Test mi vyšel před 3 dny negativní.

Děkuji za radu. Bojím se, abych nebyla těhotná. Nedokážu si to vysvětlit.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.03.18 08:24

@aneta2106 zkus znovu test.. hele, je spousta věcí, co cyklus ovlivní, nemusí to být jen těhotenství :nevim:

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:26

Včera jsem zkoušela druhý den vynechat cvičení… a večer si dát horkou vanu. Ráno to bylo malinko lepší… budu tedy ještě čekat. Ale už mám z toho hrozné nervy.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.03.18 08:27

@aneta2106 tak zauvažuj nad jinou ochranou.. :think:

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 08:41

Budeme to muset ještě více pojistit. Děkuji za malinké uklidnění. Kondom nepraskl… jediná možnost by byla snad sex „druhé / třetí kolo…“ při výměně kondomu… ale to se mi jeví jako dost nepravděpodobné. Už jsem asi paranoidní :D

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.03.18 09:16

Týden po vynechání už by na testu něco mělo být vidět :kytka: Byla bych v klidu, pro jistotu můžeš zkusit test za pár dní znovu, pokud MS nedorazí. Já bych si asi došla k lékaři, pokud máš jinak cyklus pravidelný, aby za tím špiněním a bolestí nebylo něco jiného.

aneta2106
Nováček 4 příspěvky 12.03.18 10:11

Tak jsem to právě teď dostala… jdu otevírat víno a slavit :D

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.03.18 10:15
@aneta2106 píše:
Tak jsem to právě teď dostala… jdu otevírat víno a slavit :D
:mrgreen: :dance:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >