Reklama

Laxygal v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 61 příspěvků 11.03.18 20:02
laxygal v tehotenstvi

Ahoj, jsem ve 22 tt. a mam zacpu a desne nafoukle bricho ze se nemuzu pomalu ani hybat. mam doma jen laxygal, ma s tim nekdui zkusenosti? muze se v tehu? ja jsem se docetla jen ze bych se mela poradit s lekarem nez ho zacnu brat kdyz jsem tehotna. uplne zakazany je jen pro kojici zeny

Reklama

Reakce:

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 11.03.18 20:08

Nesmi. Muze vyvolat krece cimz i potrat. V tehotenstvi jedine Lactozu, ale tam efekt prijde az za par dnu.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 11.03.18 20:15

@Maja1984 a treba nejake cipky? kdyz jsem byla v nemocnici tak to tehotnym davali. jinak dekuji za odpoved

KristynaTita
Kecalka 433 příspěvků 11.03.18 20:42

Švestky a svestkova voda, Taky na lacno olivovy olej. Efekt zarucen ;)

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 14.03.18 22:15

Glycerinové čípky, ty je možné taky použít.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 15.03.18 20:52

@Maja1984 uz jsem si poridila, ale nezabiraji tak jako kapky ???? zkusila bych ty svestky ale nikde jsem je nevidela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >