Laxygal v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 54 příspěvků 11.03.18 20:02
laxygal v tehotenstvi

Ahoj, jsem ve 22 tt. a mam zacpu a desne nafoukle bricho ze se nemuzu pomalu ani hybat. mam doma jen laxygal, ma s tim nekdui zkusenosti? muze se v tehu? ja jsem se docetla jen ze bych se mela poradit s lekarem nez ho zacnu brat kdyz jsem tehotna. uplne zakazany je jen pro kojici zeny

Reklama

Reakce:

Maja1984
Stálice 82 příspěvků 11.03.18 20:08

Nesmi. Muze vyvolat krece cimz i potrat. V tehotenstvi jedine Lactozu, ale tam efekt prijde az za par dnu.

HayLin
Stálice 54 příspěvků 11.03.18 20:15

@Maja1984 a treba nejake cipky? kdyz jsem byla v nemocnici tak to tehotnym davali. jinak dekuji za odpoved

KristynaTita
Kecalka 350 příspěvků 11.03.18 20:42

Švestky a svestkova voda, Taky na lacno olivovy olej. Efekt zarucen ;)

Maja1984
Stálice 82 příspěvků 14.03.18 22:15

Glycerinové čípky, ty je možné taky použít.

HayLin
Stálice 54 příspěvků 15.03.18 20:52

@Maja1984 uz jsem si poridila, ale nezabiraji tak jako kapky ???? zkusila bych ty svestky ale nikde jsem je nevidela.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama