Chřipka ve 2. Trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 66 příspěvků 11.03.18 10:15
Chřipka ve 2. Trimestru

Ahoj holky

Jsem v 19. Týdnu od úterý mám chřipku měla jsem 1 den teplotu 38,2 volala jsem do Podolí i ke své obvodní lékařce, řekli mi ať se snažím teplotu srazit a raději nechodím do ordinace abych nechytla něco horšího od ostatních, teplota trvala asi 1,5 dne, od čtvrtka jsem bez teplot mám jen rýmu, doporučuli mi paralen, ale beru večer aspirin 100 na preeklampsie tak raději Jarmila brala jen to a pila těhotenský čaj, nyní mám jen rýmu a snažím se ležet. Bojím se aby se něco nestalo malému máme jít 22.3 na ultrazvuk ve 20. Týdnu je mi už 38 a je to moje první. Máte nějaké zkušenosti dík

Reklama

Reakce:

scentini
Závislačka 3366 příspěvků 11.03.18 10:20

Ja byla ted nemocna, pred mesicem 17 tyden, mela jsem 2 dny 40 a bylo mi hodne zle. Nejedla jsem, ale holcicka je v poradku. Neboj, miminka to zvladnou

Whitedog
Závislačka 2613 příspěvků 11.03.18 10:23

@Lidušk

Já měla chřipku teď, jsem na začátku 3.trim. Dr mi říkal, že virus chřipky je v pohodě, že nebylo prokázáno jakékoliv postižení plodu po prodělané chřipce, takže se nemám bát a srážet teplotu, aby nebyla vysoká (paralen 3× denně).
Jinak do nosu sprej vincentky a na cucání septilen (dezinfekce nosohltanu) nebo také cucavé tablety vincentky (ale ten septilen mi zabral líp).
Ať je ti brzo líp!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama