Chřipka ve 2. Trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 62 příspěvků 11.03.18 10:15
Chřipka ve 2. Trimestru

Ahoj holky

Jsem v 19. Týdnu od úterý mám chřipku měla jsem 1 den teplotu 38,2 volala jsem do Podolí i ke své obvodní lékařce, řekli mi ať se snažím teplotu srazit a raději nechodím do ordinace abych nechytla něco horšího od ostatních, teplota trvala asi 1,5 dne, od čtvrtka jsem bez teplot mám jen rýmu, doporučuli mi paralen, ale beru večer aspirin 100 na preeklampsie tak raději Jarmila brala jen to a pila těhotenský čaj, nyní mám jen rýmu a snažím se ležet. Bojím se aby se něco nestalo malému máme jít 22.3 na ultrazvuk ve 20. Týdnu je mi už 38 a je to moje první. Máte nějaké zkušenosti dík

Reklama

Reakce:

scentini
Závislačka 3361 příspěvků 11.03.18 10:20

Ja byla ted nemocna, pred mesicem 17 tyden, mela jsem 2 dny 40 a bylo mi hodne zle. Nejedla jsem, ale holcicka je v poradku. Neboj, miminka to zvladnou

Whitedog
Závislačka 2595 příspěvků 11.03.18 10:23

@Lidušk

Já měla chřipku teď, jsem na začátku 3.trim. Dr mi říkal, že virus chřipky je v pohodě, že nebylo prokázáno jakékoliv postižení plodu po prodělané chřipce, takže se nemám bát a srážet teplotu, aby nebyla vysoká (paralen 3× denně).
Jinak do nosu sprej vincentky a na cucání septilen (dezinfekce nosohltanu) nebo také cucavé tablety vincentky (ale ten septilen mi zabral líp).
Ať je ti brzo líp!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama