Růžový výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emtesarova
Povídálka 11 příspěvků 10.03.18 16:11
Růžový výtok v těhotenství

Ahoj holky, 6.3.jsem měla asi tři pozitivní testy, dokonce na to digitálním jsme měla 2-3 týdny, následující den jsem sla na gyndu jde mi doktor řekl že ho tam vidí, ale zatím je to maličké tak mám přijít ještě za dva týdny aby zkontroloval zda je vše v pořádku. Od té doby si ty testy dělám dal, a pořád pozitivní. Ale včera večer jsem maličko spinila, to jsem ještě tak neřešila ale zrovna teď jsem na WC měla růžový výtok nebo jak to nazvat??? jsem unavená, dokonce na mě. Jdou nějaké návaly ale bojím se co znamená ten výtok. Na kontrolu jdu 21.3.protozs tenhle celý týden mají dovolenou. Máte některá zkušenosti? Poslední menstruaci jsem měla 1.2.

Příspěvek upraven 10.03.18 v 16:25

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3589 příspěvků 10.03.18 16:17

@Emtesarova Může to být od zavrtávání vajíčka nebo hormony. Někdy to bývá v době, kdy měla dorazit MS.
Nestresovala bych, pořád je to 50:50.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama