Růžový výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emtesarova
Povídálka 12 příspěvků 10.03.18 16:11
Růžový výtok v těhotenství

Ahoj holky, 6.3.jsem měla asi tři pozitivní testy, dokonce na to digitálním jsme měla 2-3 týdny, následující den jsem sla na gyndu jde mi doktor řekl že ho tam vidí, ale zatím je to maličké tak mám přijít ještě za dva týdny aby zkontroloval zda je vše v pořádku. Od té doby si ty testy dělám dal, a pořád pozitivní. Ale včera večer jsem maličko spinila, to jsem ještě tak neřešila ale zrovna teď jsem na WC měla růžový výtok nebo jak to nazvat??? jsem unavená, dokonce na mě. Jdou nějaké návaly ale bojím se co znamená ten výtok. Na kontrolu jdu 21.3.protozs tenhle celý týden mají dovolenou. Máte některá zkušenosti? Poslední menstruaci jsem měla 1.2.

Příspěvek upraven 10.03.18 v 16:25

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 10.03.18 16:17

@Emtesarova Může to být od zavrtávání vajíčka nebo hormony. Někdy to bývá v době, kdy měla dorazit MS.
Nestresovala bych, pořád je to 50:50.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama