22+5tt nahmatání miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 09.03.18 21:36
22+5tt nahmatani miminka

Ahoj maminy, včera sem illne cítila přes bříško jak se tělíčko našeho zlaticka vlni, není to nějak brzy? Jak ste to měly vy????? A už tři dny mě bolí levý podbrisek, až jakoby spíš tříslo, když se oblekam nemůžu ani na té levé noze stát jak to bolí, máte s tím zkušenost nebo je to jen skriply nějaký nerv? ????. Už od 13 tt mi pořád tvrdne břicho, takže sem ze všeho taková vyjukana, první těhotenství a takhle sem si to nepředstavovala ????,takže se moc omlouvám za blbé dotazy, ale od všech kamaradek jen slýchávam, jak ani neví, že jsou těhotné a už si přijdu jako blbec ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 09.03.18 21:56

Není :) mně se malá vyboulovala :mrgreen: v 18.týdnu… Ale taky měla placentu vzadu.
Ta bolest bude něco utlačovaného. Můžeš se poradit s doktorem. Já to vlastne měla taky, jen později. Když jsem dlouho šla, malá tam totiž měla hlavu a při chůzi tlačila a asi se pokoušela otočit hlavou dolů, což se jí nakonec naštěstí povedlo :mrgreen:

Uživatel je onlinemarka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.03.18 21:56

Kazde tehotenstvi je jine. Uz si nepamatuju, kdy jsem zacla citit takove to otaceni mimca v brise u prvniho tehu, urcite az pozdeji, protoze teprve od cca 20. Tt jsem citila takove to simrani, „bubalni vody“. Ale u druheho jsem zacla citit pohyby v 17. Tt a to uz rovnou otaceni mimca, „vlneni“. Takze urcite je mozne ze to citite zrovna takto, asi i zalezi na ulozeni placenty. Jinak bolesti trisel, kycli, ruzne pichani je taky normalni, zvlast u prvniho tehu kdy se rozsiruje panev, vazy. Pamatuju se ze jsem mela 1-2 tydny, kdy me tak bolely kycle, ze jsem skoro nemohla chodit. Na tvrdnuti horcik, a pokud je dle dr vsechno v poradku, tak se nestresujte, ruzne pocity, a bolesti k tomu patri, jsou to pro telo velke zmeny.

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.18 22:00

Neboj, máš to v pohodě :srdce: Pohyby mimča jsem začala vnímat tuším v 19tt, ze začátku to bylo takové slabé a občasné vrnění, nyní jsem 34tt, to už prďousek dává o sobě pěkně znát, kope a boxuje pěkně :) mě bolí zase pravé tříslo- vaječník, je to víceméně neustálá bolest, jako bych měla ovulaci nebo před MS.

Koukni na níže uvedené www, je tam hezky popsané co bys v kterém tt měla cítit a jak se mimčo vyvíjí.

http://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka#…

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 09.03.18 22:03

Tak doktorka říkala, že je vše v pořádku, dělali mi i stery a nic nenašli ????. No na tvrdnuti mám magnosolv 1× denně a stejně mi přijde, že to nějak nepomáhá, ale už sem si na to asi zvykla, nechali si mě i týden v nemocnici na pozorování a stejně na nic nepřišli a břicho mi tvrdlo pořád, ale je to maximálně 10 x denně a do půl minuty to přejde ????. No mě přijde divný, že mě tak šíleně bolí jen levá strana a práva nic, tak asi se roztahuju jen do jedne strany ????. Jinak malou tam asi seklou nemám, ta tak řadí, že to snad.ani není možný ????

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.18 22:04

Přesně jak píše @marka123 na ty křeče užívej hořčík- v max denní dávce, ale ne ten šumivej, kup si nebo ať Ti mudr napíše recept na klasický tbl. Já ho užívám od asi 16tt a nevím co je to tvrdnutí břicha.

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 09.03.18 22:06
@elena.78 píše:
Přesně jak píše @marka123 na ty křeče užívej hořčík- v max denní dávce, ale ne ten šumivej, kup si nebo ať Ti mudr napíše recept na klasický tbl. Já ho užívám od asi 16tt a nevím co je to tvrdnutí břicha.

No já měla teď i v tabletach a stejně mi tvrdlo :(

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.18 22:13

Já užívám denně 8tbl: Magnesii lactici 0.5 od spol. Glenmark. Je teda dost drahý, balení okolo 120Kč, vydrží asi 12 dní. Mudr by mi ho ale klidně napsala, kdybych chtěla. Ty bolesti v podbřišku jsou normální- bohužel. Je to kvůli tomu jak se rozpíná pánevní dno, vše se to tam chystá na porod. Mě občas příšerně bolí stydká kost- jako bych se narazila na rám kola. Je to taková bolest, že nemůžu chodit nebo spát. V posteli musím mít mezi stehnama polštář, trochu to pomáhá při otáčení se v posteli.

Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.03.18 22:15

@Veronika Kai nekomu tvrdne i s horcikem, mi nikdy netvrdlo, ani nevim jake to je, zas resim jine problemy, kazdy ma neco. Pokud mate velke bolesti tak asi nejlepsi pomoc je byt v klidu a odpocivat, jestli to boli, ikdyz nemate zadnou namahu a zatez, tak bych to resila s doktorem.

Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.03.18 22:16

@elena.78 taky spim s polstarem mezi nohama, jinak to ani nejde:D u prvniho tehu od 3. Trimestru u druheho skoro od zacatku:D

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.18 22:18

@Veronika Kai
A piješ? Nezapomeň hodně pít, min 2 litry denně, raději víc. Já si dávám i birella, jsou v něm minerály.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.03.18 22:21

Já už mám pohyby od 16 tt :) a teď to už jen sili a sili :)

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 09.03.18 22:21

@elena.78 no snažím se pít, přes 2litry určitě za ten den vypiju a toho birela zkusím ????????????. Jinak všem moc děkuji za rady a zkušenosti. Vážně sem si připadala jak blázen když všechny tehule kolem mě pořád tvrdí, že kdyby netloustli ani neví, že jsou těhotné a mě všechno bolí ????. Jestli taky trochu nekecaji ????

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.18 22:21
@marka123 píše:
@elena.78 taky spim s polstarem mezi nohama, jinak to ani nejde:D u prvniho tehu od 3. Trimestru u druheho skoro od zacatku:D

:D já si ho mezi nohy cpu už automaticky, i když mě zrovna ta stydká kost nebolí. Je to pro mě úlevová poloha :D

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 09.03.18 22:22

Omlouvám se za ty otazníky, v mém mobilu jsou to smajlici a když to sem dám udělá to otazníky :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >