Plod a prázdná dutinka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.03.18 14:05
Plod a prazdna dutinka

Ahoj, byla jsem dnes na UZ na potvrzení těhotenství. Měla bych být v 6 týdnu. Srdíčko už bylo slyšet a velikost plodu odpovídá. Doktor ale našel ještě jednu dutinku, která je prázdná. Setkal jste se s tím někdo? Je možné, že by se z toho nakonec vyklubala dvojčata nebo nějaký zdravotní problém? Do zprávy doktor napsal, že se jedná o jednocetne těhotenství, tak nevím co čekat. Díky za info a prosím anonym, nikdo to zatím neví.

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10513 příspěvků 09.03.18 14:07

Mohou se vyklubat dvojčata, nebo to může být už jedno odcházející, nebo to může být cokoliv jiného - třeba cysta. Dozvíš se to příště a nebo možná taky vůbec ne.

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 09.03.18 14:09

Já měla dutinku a byla to cysta a na další kontorole už nebyla.

Anonymní  09.03.18 14:44

@P4ja aha tak to bych se možná nemusela bat komplikací. A nevíš jestli by to nemohla být nějaká krevní srazenina nebo něco podobného? Docela často tady holky píšou, že to je docela problém. I když ono se z UŽ moc nepozná.

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 09.03.18 14:49
@Anonymní píše:
@P4ja aha tak to bych se možná nemusela bat komplikací. A nevíš jestli by to nemohla být nějaká krevní srazenina nebo něco podobného? Docela často tady holky píšou, že to je docela problém. I když ono se z UŽ moc nepozná.

Nevim, pokud to doktor nějak neřešil, tak bych se nestresovala. A co by to mohlo byt opravdu nevim, nejsem tvuj doktor a tvuj utz jsem taky neviděla.

Anonymní  09.03.18 14:54
@P4ja píše:
Nevim, pokud to doktor nějak neřešil, tak bych se nestresovala. A co by to mohlo byt opravdu nevim, nejsem tvuj doktor a tvuj utz jsem taky neviděla.

Jj to je mi jasné :lol: jen teď to nemám s kým probrat. Manžel to vzal tak, že ok tak tam je vetřelec jeden nebo dva a bude řešit provozní věci. Na ozvy srdíčka řekl, že kdo ví co to je, že to měří podle něceho (Už si nepamatuju tu metodu). Takže doma to bereme rize pragmaticky a na nějaké projevy emocí není prostor :lol: ale díky za info.

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 09.03.18 14:56
@Anonymní píše:
Jj to je mi jasné :lol: jen teď to nemám s kým probrat. Manžel to vzal tak, že ok tak tam je vetřelec jeden nebo dva a bude řešit provozní věci. Na ozvy srdíčka řekl, že kdo ví co to je, že to měří podle něceho (Už si nepamatuju tu metodu). Takže doma to bereme rize pragmaticky a na nějaké projevy emocí není prostor :lol: ale díky za info.

Tak, doktor ti zatim rekl to, co byo videt. Kdyby mel byt nejaky problem, tak by ti urcte rekl. Jinak je to porad 50:50. Uvidis priste.

Janli
Závislačka 4637 příspěvků 09.03.18 15:21

Může to být syndrom mizejícího dvojčete.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama