Špatné zkušenosti s tatarákem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:35
Špatné zkušenosti s tatarakem

Dobrý den, vím, že už je tu téma TATARAK. Ale zajímalo by mě jestli je tu někdo komu opravdu tatarak ublížil. Jsem 8+4tt a včera jsem si dala topinku. Ale zajímalo by mě jestli je tu někdo komu opravdu ten tatarak ublížil?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Boudová
Kelišová 6027 příspěvků 10.03.18 12:38

Já je vim, že moje kamarádka ho jedla v těhotenství, protože jí zrovna strašně chutnal no. Já bych si ho možná dala taky, ale musela bych si ho udělat sama. V restauraci bych se asi bála. V 16 na brigádě v jedný hospodě to nedělali zrovna z masa který bych chtěla jíst normálně natož v těhotenství.

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 10.03.18 12:38

@Clair88 Já jím dost často a v pohodě. JEn je potřeb hlídat, kde ho sníš. Domácí v pohodě. Nikoho ze známých nemám, komu by ublížil.

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:40

@P4ja dělali jsme si ho s přítelem doma. Ale pak mě docela vyděsili ty články kde píšou, že tatarak bude ublížit. Ženský tam opravdu dost soudili a já si přijdu špatně

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.03.18 12:40

Tatarák miluji ale teď jsem těhotná a nedávám si ho :) přeci jen je to syrové maso, vajíčko :) ale asi jedna Topinka ti neublíží.

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:44

@Petruna21 já si právě říkala, že nějaké potraviny mi můžou ublížit víc než jedna topinka :D Ale pak se do mě kamarádka pustila, že i jedna topinka může hrozně moc ublížit. Tak nemám dobrý pocit

Boudová
Kelišová 6027 příspěvků 10.03.18 12:45

To vyjíčko bych tam asi nedávala být tam nemusí. Ale já teda tohle moc nehrotim, nevidím důvod mít výčitky. Já taky včera šlehala bílky na dortový těsto a neodpustila sem si ochutnat.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 10.03.18 12:46

Tatarák miluju, ale v těhotenství a při kojení jsem si ho odpustila. Příbuzná, co je zdravotní sestra, tak ho normálně v těhotenství je­dla.

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 10.03.18 12:47

@Clair88 Ne, ale hlídám si, kde ho jím. Mě to teda zase tak moc nechutná, jedla jsem ho asi 4× a to tak, že jsem jen ochutnala od někoho. Vyloženě sama si to neobjednám. Ale v těhotenství bych si toto teda sakra odpustila. Snad sis ho dala na místě, kde víš, že je udělaný z kvalitního masa.

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:47

@Boudová No právě. Přijde mi, že se vlastně nic nesmí. Tak si říkám, že kdybych to hrotila tak bych nesměla jist nic a akorát bych byla ve stresu.

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:48

@Aries6 dělali jsme si ho sami doma

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 12:51

Upřímně, jedna Topinka nebo 300g uz je fakt jedno :) pokud v tom je listerioza nebo salmonela, tak to chytnes tak i tak. Tím te samozřejmě nechci vůbec strašit. Taky záleží, zda jsi na to náchylná. Ja měla salmonelu hned 2×, nastesti ne v těhotenství. Jednou na oslavě z grilovane krkovice a jednou z tataraku z vyhlášené pizzerie v Praze. Ja bych to raději vynechala :kytka:

Clair88
Stálice 63 příspěvků 10.03.18 12:54

@Carolin14 nachytla určitě nejsem, od malička jim takové věci, vyrůstala jsem s tátou myslivcem, takže pro mě syrové maso nebyl vůbec problém.

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 10.03.18 12:56

Nejde o množství, ale o patogeny. Přece jen je to tepelně neupravené. Miluju ho, ale v těhotenství jsem ho nejedla. Fakt mi to nestálo za to.

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 10.03.18 12:56

@Clair88 Já myslím, že pokud ho děláš doma a máš dobré maso a domácí vajíčka, tak pohoda. Rozhodně ne každý týden, ale jedna topinka asi ničemu nevadí.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >