Valetol a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 17:33
Valetol a těhotenství

Dobrý podvečer. Píšu anonymně, jelikož jsem dnes zjistila že jsem těhotná a zatím bych to nechala v anonymitě.. K dotazu. Jak píšu, dnes jsem zjistila že jsem dva měsíce těhotná. Problém je, že je to cca dva týdny zpátky co jsem tři dny užívala Valetol kvůli bolesti zubů.. Valetol se v těhotenství nesmí, tak se chci zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost a jak moc jsou velká rizika poškození plodu? Na internetu jen čtu že Valetol se užívat v těhotenství nesmí..Děkuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 12.03.18 17:40

Zkusenost nemam, ale to asi ukaze az cas jestli je nebo neni miminko v poradku. A pokud by bylo neco spatne asi se uplne neda zjistit jetli to bylo tim valetolem nebo genetika.Ale nejsem zdravotnik a vim o tom prd. Preji at je vse v poradku :kytka:

Boudová
Kelišová 6006 příspěvků 12.03.18 17:50

Já myslim, že se nestane nic, to bys musela jíst naký teratogenní léky, aby to mimčo nějak poškodilo. Pokud se nic nestalo hned, tak bych se toho nebála.

Ivana 85
Závislačka 2919 příspěvků 12.03.18 18:14
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer. Píšu anonymně, jelikož jsem dnes zjistila že jsem těhotná a zatím bych to nechala v anonymitě.. K dotazu. Jak píšu, dnes jsem zjistila že jsem dva měsíce těhotná. Problém je, že je to cca dva týdny zpátky co jsem tři dny užívala Valetol kvůli bolesti zubů.. Valetol se v těhotenství nesmí, tak se chci zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost a jak moc jsou velká rizika poškození plodu? Na internetu jen čtu že Valetol se užívat v těhotenství nesmí..Děkuju za odpověď.

Myslim ze se nestane nic, nerikam aby jsi ho dal jedna denne a ve velkym mnozstvi, ale na druhou stranu spouste fetacek se narodi zdravi dite a to berou vetsi humus nez valetol.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama