Reklama

Valetol a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 17:33
Valetol a těhotenství

Dobrý podvečer. Píšu anonymně, jelikož jsem dnes zjistila že jsem těhotná a zatím bych to nechala v anonymitě.. K dotazu. Jak píšu, dnes jsem zjistila že jsem dva měsíce těhotná. Problém je, že je to cca dva týdny zpátky co jsem tři dny užívala Valetol kvůli bolesti zubů.. Valetol se v těhotenství nesmí, tak se chci zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost a jak moc jsou velká rizika poškození plodu? Na internetu jen čtu že Valetol se užívat v těhotenství nesmí..Děkuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 12.03.18 17:40

Zkusenost nemam, ale to asi ukaze az cas jestli je nebo neni miminko v poradku. A pokud by bylo neco spatne asi se uplne neda zjistit jetli to bylo tim valetolem nebo genetika.Ale nejsem zdravotnik a vim o tom prd. Preji at je vse v poradku :kytka:

Boudová
Kelišová 6019 příspěvků 12.03.18 17:50

Já myslim, že se nestane nic, to bys musela jíst naký teratogenní léky, aby to mimčo nějak poškodilo. Pokud se nic nestalo hned, tak bych se toho nebála.

Ivana 85
Závislačka 2992 příspěvků 12.03.18 18:14
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer. Píšu anonymně, jelikož jsem dnes zjistila že jsem těhotná a zatím bych to nechala v anonymitě.. K dotazu. Jak píšu, dnes jsem zjistila že jsem dva měsíce těhotná. Problém je, že je to cca dva týdny zpátky co jsem tři dny užívala Valetol kvůli bolesti zubů.. Valetol se v těhotenství nesmí, tak se chci zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost a jak moc jsou velká rizika poškození plodu? Na internetu jen čtu že Valetol se užívat v těhotenství nesmí..Děkuju za odpověď.

Myslim ze se nestane nic, nerikam aby jsi ho dal jedna denne a ve velkym mnozstvi, ale na druhou stranu spouste fetacek se narodi zdravi dite a to berou vetsi humus nez valetol.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama