Reklama

Hodnoty v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:16
Hodnoty v moci

Ahojky mam takovy dotaz.. dnes mi poprve sestricka vyplnovala tabulku hodnot v moci ( leukocyty. trombocytyo atd. ).. nerekla mi k tomu nic tak sem predpokladala ze je vse v poradku ale ted jsem si na internetu procitala normalni hodnoty a temer vsude jsem mela pozitivni vysledek.. kdyby bylo neco spatne tak by mi snad u gynekologa rekli ne? Mam ted strach abych nemela nejaky zanet nebo neco.. prikladam sem sve hodnoty a prosim nasstavajici maminky aby napsali zda o meli podobne nebo co si o tom mysli. Dekuju moc

Leukocyty-11,96
Erytrocyty-4,13
Hemoglobin-130
Hematokrit-0,357
Trombocyty-261

Reklama

Reakce:

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 12.03.18 20:19

To ale nejsou hodnoty moci, ale krve.. A jedine, co je nepatrne zvysene, jsou leukocyty a to je v těhotenství naprosto fyziologicke. Takze všechno v poradku :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama