Hodnoty v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 20:16
Hodnoty v moci

Ahojky mam takovy dotaz.. dnes mi poprve sestricka vyplnovala tabulku hodnot v moci ( leukocyty. trombocytyo atd. ).. nerekla mi k tomu nic tak sem predpokladala ze je vse v poradku ale ted jsem si na internetu procitala normalni hodnoty a temer vsude jsem mela pozitivni vysledek.. kdyby bylo neco spatne tak by mi snad u gynekologa rekli ne? Mam ted strach abych nemela nejaky zanet nebo neco.. prikladam sem sve hodnoty a prosim nasstavajici maminky aby napsali zda o meli podobne nebo co si o tom mysli. Dekuju moc

Leukocyty-11,96
Erytrocyty-4,13
Hemoglobin-130
Hematokrit-0,357
Trombocyty-261

Reklama

Reakce:

AVL18
Kecalka 117 příspěvků 12.03.18 20:19

To ale nejsou hodnoty moci, ale krve.. A jedine, co je nepatrne zvysene, jsou leukocyty a to je v těhotenství naprosto fyziologicke. Takze všechno v poradku :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama