Hodnoty v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:16
Hodnoty v moci

Ahojky mam takovy dotaz.. dnes mi poprve sestricka vyplnovala tabulku hodnot v moci ( leukocyty. trombocytyo atd. ).. nerekla mi k tomu nic tak sem predpokladala ze je vse v poradku ale ted jsem si na internetu procitala normalni hodnoty a temer vsude jsem mela pozitivni vysledek.. kdyby bylo neco spatne tak by mi snad u gynekologa rekli ne? Mam ted strach abych nemela nejaky zanet nebo neco.. prikladam sem sve hodnoty a prosim nasstavajici maminky aby napsali zda o meli podobne nebo co si o tom mysli. Dekuju moc

Leukocyty-11,96
Erytrocyty-4,13
Hemoglobin-130
Hematokrit-0,357
Trombocyty-261

Reakce:

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 12.03.18 20:19

To ale nejsou hodnoty moci, ale krve.. A jedine, co je nepatrne zvysene, jsou leukocyty a to je v těhotenství naprosto fyziologicke. Takze všechno v poradku :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >