Hodnoty v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 20:16
Hodnoty v moci

Ahojky mam takovy dotaz.. dnes mi poprve sestricka vyplnovala tabulku hodnot v moci ( leukocyty. trombocytyo atd. ).. nerekla mi k tomu nic tak sem predpokladala ze je vse v poradku ale ted jsem si na internetu procitala normalni hodnoty a temer vsude jsem mela pozitivni vysledek.. kdyby bylo neco spatne tak by mi snad u gynekologa rekli ne? Mam ted strach abych nemela nejaky zanet nebo neco.. prikladam sem sve hodnoty a prosim nasstavajici maminky aby napsali zda o meli podobne nebo co si o tom mysli. Dekuju moc

Leukocyty-11,96
Erytrocyty-4,13
Hemoglobin-130
Hematokrit-0,357
Trombocyty-261

Reklama

Reakce:

AVL18
Kecalka 165 příspěvků 12.03.18 20:19

To ale nejsou hodnoty moci, ale krve.. A jedine, co je nepatrne zvysene, jsou leukocyty a to je v těhotenství naprosto fyziologicke. Takze všechno v poradku :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama