Reklama

Tardyferon v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 12.03.18 21:58
Tardyferon v těhotenství

Ahoj holky, tak si jdu zase pro radu, protože můj gynekolog se mi k tomu moc nevyjádřil.
Ještě než jsem otěhotněla jsem brala železo Tardyferon, a brala jsem ho až do teď, Tj. Do sedmého tydne. V pribalovem letáku je napsáno, ze se doporučuje užívat až od čtvrtého měsíce. Užívali jste ho někdo taky takhle v začátku či v prvním trimestru? :(

Reklama

Reakce:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.03.18 22:02

@Kristy90 ahoj, je to doplněk, a myslim ze by nemel vadit, kdyz uz je povolen od 4 mesice. Me ho gynekolozka predepsala v 16 tt a beru ho az do ted :D

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 13.03.18 11:42

@Lucianaa099 dekuji :) no gynekolog říkal ze by v tom SNAD neměl byt problém, prptoze je tam kyselina listová a železo, ale tak asi to není napsáno jen tak pro nic za nic v tom pribalovym letáku, nevím :nevim:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 13.03.18 21:18

@Kristy90 no ja brala v 1 trimestru i antibiotika, sice pro těhotné ale i tak… ale zvládli jsme to, a mimco je v poradku :srdce: tak si myslim ze by železo nemel byt problem

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >