Bolestivý pláč u kojení

Anonymní
12.2.21 17:28

Bolestivý pláč u kojení

Dobrý den,

Chtěla bych se poradit. Dcera skoro 5 měsíců. Poslední dobou aspoň 1× denně kojení provází bolestivý pláč. Chvilku pije, odtáhne se a pak křečovitě brečí. Trápí ji nejspiš bříško a prdíky. Jak ji pomoct?
Dávam kapky před kojením, probiotika. Před kojením se jde vyprďet a vyprázdnit nad umyvadlo. Pak ještě pomasíruju bříško a cvíčení s nožkama. To i během dne. Takhle ji prdy odcházejí při pohybu. Já piju kojicí čaj, někdy fenyklový někdy rooibos. Po každém kojení blinká. Odříhne a vyletí z ní nějaké mléko někdy 1× někdy i 3× (podle doktorky normální, když prospívá.)
Nemůže to být třeba ta alergie na kravské mléko v moji stravě?
Dnes u kojení 16:30 zrovna takový plač se kterým se už probudila.
Dneska má strava
Ráno makovec káva s mlékem, kojici čaj v konvici po celý den
Dopoledne jogurt s musli
Odpoledne
Den stará houska s kuřecim salámem a sýrem kousek papriky a salátové okurky.

Poté jak se uklidní už nepláče. Ještě při pohybu někdy ublinkne. Je takhle potom spokojená, povídá. Není to sice smíšek nevím Zda přisuzovat tomu, že by ji trápilo to bříško.

Děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11478
14.2.21 22:55
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Chtěla bych se poradit. Dcera skoro 5 měsíců. Poslední dobou aspoň 1× denně kojení provází bolestivý pláč. Chvilku pije, odtáhne se a pak křečovitě brečí. Trápí ji nejspiš bříško a prdíky. Jak ji pomoct?
Dávam kapky před kojením, probiotika. Před kojením se jde vyprďet a vyprázdnit nad umyvadlo. Pak ještě pomasíruju bříško a cvíčení s nožkama. To i během dne. Takhle ji prdy odcházejí při pohybu. Já piju kojicí čaj, někdy fenyklový někdy rooibos. Po každém kojení blinká. Odříhne a vyletí z ní nějaké mléko někdy 1× někdy i 3× (podle doktorky normální, když prospívá.)
Nemůže to být třeba ta alergie na kravské mléko v moji stravě?
Dnes u kojení 16:30 zrovna takový plač se kterým se už probudila.
Dneska má strava
Ráno makovec káva s mlékem, kojici čaj v konvici po celý den
Dopoledne jogurt s musli
Odpoledne
Den stará houska s kuřecim salámem a sýrem kousek papriky a salátové okurky.

Poté jak se uklidní už nepláče. Ještě při pohybu někdy ublinkne. Je takhle potom spokojená, povídá. Není to sice smíšek nevím Zda přisuzovat tomu, že by ji trápilo to bříško.

Děkuji za rady :kytka:

To jsi fakt za cely den nesnedla nic jineho??

Jinak blinkani po kazdem kojeni v 5 mesicich uplne normalni neni. Mozna reflux. Radsi bych konzultovala na gastru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 07:40

@Lucie_Sx

Ještě jsem měla caro. Možna ještě nějakou sladkost(čokoládová tyčinka) Jinak obědvám až kolem 5 hodiny. Takže vetšinou přes den toho moc nesním ale není to pravidlem.
Pokaždé to doktorce řeknu doktorce na poradně a ona jen, že pokud přibírá tak je to normální.
Včera opět zase kolem 16h stejný pláč. Už jsem zkusila vysadit ty kojící čaje. Tak ještě asi zkusím tu bezmléčnou dietu.
Dneska ráno taky jedla a 3× do 15 minut vyhodila nějaký obsah. Pak ještě 1× po hodině. Na to gastro se můžu objednat sama či musím mít žádanku?

• Citovat
  • Nahlásit
11478
16.2.21 00:54
@Anonymní píše:
@Lucie_SxJeště jsem měla caro. Možna ještě nějakou sladkost(čokoládová tyčinka) Jinak obědvám až kolem 5 hodiny. Takže vetšinou přes den toho moc nesním ale není to pravidlem.
Pokaždé to doktorce řeknu doktorce na poradně a ona jen, že pokud přibírá tak je to normální.
Včera opět zase kolem 16h stejný pláč. Už jsem zkusila vysadit ty kojící čaje. Tak ještě asi zkusím tu bezmléčnou dietu.
Dneska ráno taky jedla a 3× do 15 minut vyhodila nějaký obsah. Pak ještě 1× po hodině. Na to gastro se můžu objednat sama či musím mít žádanku?

Nevim, zavolej si tam a porad se. Oni ti reknou, ted jsou doktori k poradam po telefonu vic vstricni.
A zacni poradne jist. Kvalitni ziviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat