Bolí ET?

35
9.2.21 17:34

Bolí ET?

Zdravím všechny 🤗
Nedávno jsem se zde v jedné diskuzi ptala ohledně punkce, měla jsem šílený strach. Ta nakonec proběhla až včera a snad asi vše v pohodě, jen mě teď trochu bolí břicho a při konci zákroku jsem se nějak brzy vzbudila a cítila jsem velkou bolest jak se ve mně lékař ještě vrtá. A teď nastává další strach, a to z ET. Dole jsem bolestivá i při obyč prohlídce a vyjukala mě paní, která byla se mnou včera na pokojíčku a šla uz na 4.punkci, se slovy „punkce je procházka růžovým sadem oproti ET“. Nikde jsem nenašla podobné téma, a všude se to uvádí jako bezbolestné, a proto se ptám na zkušenosti, bolelo to někoho???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58046
9.2.21 17:35

Nebolelo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
9.2.21 18:08

ET mě teda vubec nebolelo a docela úsměvné bylo, že doktor pronesl „hotovka“ a ja vubec nic necitila :mrgreen: 2× jsem se ujistovala jestli opravdu.

Doporucuje se jit naposledy curat cca hodinku a půl pred ET :) pomuze to lepsimu zavedeni katentru.

Držím pěsti a určitě se neboj, vse proběhne v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
9.2.21 18:24

Neboj, je to uplne v poradku a vubec neboli :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
9.2.21 18:26

Holky, děkuji za podporu🤗 🤗 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
9.2.21 20:53

U žádného transferu jsem neměla bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
9.2.21 23:23

Vůbec to nebolelo, jen jsem celou dobu myslela, že se počůrám :lol: Doporučili mi, abych měla plný močový měchýř, prý se lépe potom provádí transfer, no zřejmě jsem ho měla plný až moc, ihned po transferu jsem vypálila z křesla rovnou na záchod 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 12:46

ET

ET by neměl bolet. Max. Nepříjemný pocit chvilkový. Poprvé jsem nic necítila a byla to rychlovka. Po druhé jsem měla úzkou branku tak se tam doktor nemohl dostat. A to už příjemné nebylo ale dalo se to vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat