Bolí nás bříško - zvracení, průjem a horečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.03.11 18:21
Bolí nás bříško

Ahojky maminy:) Mám prosbu,tatínek nám domu přinesl baci… v noci začal zvracet do toho prujem a vysoké horečky:( Baruška to dostala až ted,ale pořád naříká na bolení bříška a já nevím co ji na to mám dát..už zvracela,tak jsem jí udělala heřmankovej čajík.Trapí mě to bolení bříška:( Co máme dělat…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
VandaV
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 28.03.11 18:26

Zkusila bych jí dát čípeček .Kdyby to nijak nepomohlo a do rána se to nijak nezlepšilo zajdi s Barunkou k doktorovi.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 28.03.11 18:28

jak je stara?

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 28.03.11 18:30

Pokud má průjem, čípek v žádném případě, to je blbost!!!

Tohle asi bohužel musí samo odeznít - na zvracení po lžičkách studený čajík, ledovou tříšť nebo coca colu - záleží, jak je stará… na průjem případně smectu, jestli to bude ochotná přijmout. Taky jsme to nedávno měli, trochu pomohl teplý obklad, ale i doktorka říkala, že to je klasický průběh střevní chřipky a nic moc s bříškem nenaděláme :-( :-(

Přeji, ať je brzo líp.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 28.03.11 18:33

Bobunko, presne tak, take na to koukam ze cipek … :nevim: zakladatelka ani nepise jak je ditko stare, jestli alespon pije? jak vysoke ma teploty?

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.03.11 18:37

Holky male budou tri,teplota pouze zvysena… jen si porad stezuje na brisko,ze mooo boli.Stolice je si myslim v normalu…

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 28.03.11 18:44

Tak zkus ten teplý obklad… kdyby chtěla ležet, bylo by to lepší, ale dá se to i za pochodu… :-D

Ale třeba moje dcera teda vždycky říká, že ji bolí bříško, když se jí chce zvracet… nedovede ty pocity rozlišit. A tam těžko nějak pomůžeš…

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.03.11 18:56

Baruška říka bolí pusinka a pak to jde ven..jen mám strach v noci,aby se mi neudusila :cry:

draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 28.03.11 19:50
poradím ze zkušenosti s mým tříleťákem…začal blinkat a lítalo to z něj po půlhodinách…určitě musíš dodržet pitný režim…chce to ledový černý čaj, klidně oslazený…dávat opravdu po lžičkách sedět u ní a trpělivě dávat a určitě kulíšek také rozpuštěný v ledové vodě a po lžičce…žaludek se nesmí zatížit a pozor opravdu hodně ledový nic vlažného…klidně i tu ledovou colu …žádné mlíčko, žádné jídlo, pokud nebude blinkat v noci tak zkusit zítra třeba suchý rohlík, nic víc a až se to víc uklidní začít opravdu pomaličku třeba trochu rýže, mrkvičku vařenou, brambory…držím palečky to blitíčko je u takhle malých dětí na palici…neměj strach z udušení ale určitě buď v noci s ní…
Siemenss píše:
Baruška říka bolí pusinka a pak to jde ven..jen mám strach v noci,aby se mi neudusila :cry:
Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.03.11 20:06

Davám Barušce,uplne studenou vodu,nic jineho nechce,tak každych 30 minut zvraci vodicku.Kulíška mam,to ji ho mužu dát hned?Zvracela zatim sedmkrat..Spinkat bude s tatinkem,ja jsem jedina,ktera funguje:) Na spinkani ji dame na bok,tak snad to bude dobré :roll:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 28.03.11 20:15

jejda.. právě jsem tím prošla já jako dospělá a pěknej opruz!
ta ledová coca cola.. je dobrá po lžičkách.. a opravdu ledové.. neboj ono se to zklidní je to jednodenní.. a pak je už líp.. zkusila bych i přes to zvracení dát normálně paralen.. třeba kousek… určitě se část vstřebá.. a pomůže od bolesti..
ale uvidíš.. držím palec ať je brzy lépe!

draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 28.03.11 20:17
kulíška začni dávat hned ale opravdu jen po lžičce a do ledový vody, klidně dej chvilku na mrazák…mě říkala doktorka klidně za tu hodinu 10 -20 lžiček…nesmí se jí ten žaludek naplnit …to by pak blinkala…prostě trpělivost…kulíšek obsahuje důležité látky proti dehydrataci…to že blinká po půl hodině není dobrý ale neboj to se spraví…mi takhle blindil 2 dny…chce to fakt nepřehnat i když se ti bude zdát že to je lepší, když bude prosit, že chce napít…nedávej pít jen ty lžičky …držím palečky
Siemenss píše:
Davám Barušce,uplne studenou vodu,nic jineho nechce,tak každych 30 minut zvraci vodicku.Kulíška mam,to ji ho mužu dát hned?Zvracela zatim sedmkrat..Spinkat bude s tatinkem,ja jsem jedina,ktera funguje:) Na spinkani ji dame na bok,tak snad to bude dobré :roll:
VandaV
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 28.03.11 20:29
Monjie píše:
Bobunko, presne tak, take na to koukam ze cipek … :nevim: zakladatelka ani nepise jak je ditko stare, jestli alespon pije? jak vysoke ma teploty?

omlouvám se.nedošel mi ten průjem. :zed:

VandaV
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 28.03.11 20:31

malej když blinkal a měl horečku,tak mu čípeček pomáhal..

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.03.11 20:45

Teď nam usnula,tak snad to bude dobre.Dostala kuliska,vodu do lahvicky a pro jistotu plenu,nevim co jeste prijde:( Jo a na toho kuliska ji mam budit? nebo kdyz bude spat,tak ji mam nechat?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >