Bolí v podbříšku

Jana67
21.11.09 08:45

Bolí v podbříšku

Ahoj holky tak dotaz zkouším napsat podruhé.
Před týdnem jsem měla dostat memzez, ale nedostala a test vyšel na jedničku. Mám jen obavy protože mě pořád pobolívá v podbřšku. Je to normální nebo se něco děje.
Mimi si moc přejem. Na kontrolu jdu až 9.12.
Díky za názory Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6336
21.11.09 08:53

Jani ahoj,

takova tupa bolest by mela byt uplne ok.. pokud nespinis, nekrvacis atd, tak je to v pohode… me na zacatku tehu taky tlacilo a pobolivalo v podbrisku, roztahovala se deloha, ted me to obcas take tlaci, ale nic to neni.
Drzim palce a preji uspesne tehu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
21.11.09 09:10

ahoj Jani,
mam to same (hlavne na prave strane) a bala jsem se toho, tak jsem si nasla clanek, snad te uklidni
https://www.emimino.cz/…enstvi-4293/
Ja jdu na prvni utz 1.12. tak obavy mam take, ale jak rika Filad, pokud nespinime nekrvacime, je vsechno ok, neboj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.09 11:19

Ahoj, bolest jako při menstruaci je v počátku těhotenství normální, způsobuje to zanořování se vajíčka do sliznice dělohy (kolem 17-20DC může být i slabé špinění). Pokud tě píchá na jedné straně, může to být buď opožděná ovulace (pokud nejseš těhu) nebo něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9392
21.11.09 22:43

me boli v podbrisku a jakoby v trislech porad/jsem 14.tyden/, nekdy vice, nekdy mene…pomalu si na to zvykam a rikam si, ze dokud nekrvacim je to v pohode… deloha roste, vazy se napinaji…ja nemam moznost odpocivat kdy potrebuji, pracuji fyzicky, ale nekdy me bricho boli i z toho, kdyz dele sedim… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
24.11.09 21:48

Takhle mě bolelo ve všech třech těhotenstvích - neboj, je to normální. :)
A gratuluji :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
25.11.09 20:04

Ahoj, také mně tak bolelo v podbříšku. Myslela jsem si, že mám dostat menzes. Až když čtvrtý den se menzes nedostavil, udělala jsem si těhotenský test a zjistila, že jsem těhotná. Břicho mně bolelo celý měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jana67
29.11.09 21:39

AHoj holky, děkuju za pozitivní odpovědi. Je pravda, že už tolik nepobolívá a snad začínají i chutě :-D , to si manža zase užije. na kontrolu jdu až příští týden ve středu, hrozně dlouhatánská doba. Ještě jednou dekuju. Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
3861
30.11.09 08:09

Ahoj Jani, já jsem taky pozitivní, na KO jdu teprve 15.12. Tak snad bude vše v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama