Bomby do koupele pro dospělé

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.1.22 11:19

Bomby do koupele pro dospělé

Ahojky holky, tak mě teďka napadlo, co začít vyrábět bomby do koupele s malým překvapením uvnitř, v podobě voděodolného vibrátorku třeba i s nějakým afrodiziakem nebo popřípadě i jiných pomůcek, aby si společnou vanu užili oba. V ČR jsem to zatím neviděla, v zahraničí ano, tak by mě zajímalo, jestli by o to byl vůbec zájem?? Budu moc ráda za každý názor. Předem děkuji za každou reakci, papa :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
152
12.1.22 11:23

Nápad je to zajímavý, zájem by o to určitě byl. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
12.1.22 11:24

A jak se to teda pohybuje cenově, když v tom musí být nějaký vibrátor? Vydrží ten vibrátor/afrodiziakum takhle ve vodě/vlhku, nebo si pak ještě musím do vany vzít nůžky a stříhat nějaký plastový obal po rozpuštění?
Mě jako milovníka sexu a experimentování by to asi nezaujalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
12.1.22 11:28

Za mě blbost, nekoupila bych si to. Ale věřím že seve kupce by si to našlo. Prodávají se i větší blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
12.1.22 11:28
@Sarusenkaoo píše:
Ahojky holky, tak mě teďka napadlo, co začít vyrábět bomby do koupele s malým překvapením uvnitř, v podobě voděodolného vibrátorku třeba i s nějakým afrodiziakem nebo popřípadě i jiných pomůcek, aby si společnou vanu užili oba. V ČR jsem to zatím neviděla, v zahraničí ano, tak by mě zajímalo, jestli by o to byl vůbec zájem?? Budu moc ráda za každý názor. Předem děkuji za každou reakci, papa :*

Návod je na internetech. A radši než vibrátorek bych tam nacpala kondom. Tot bych nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 11:37

Cena malých vibrátorů je do 100 korun takže cena od bomb z lusche by se moc nelišila ( více jak 200 korun by to určitě nebylo, spíš méně ) vibrátor by byl v uzaviratelném zip sáčku, takže by vás žádné stříhání nečekalo, samotnou bombu bych nechala v papírovém sáčku, mě také hrozně rozčilujou ty bomby, co jsou zatavené v tom plastu tak, že za boha se k nim nejde nijak dostat :D a ohledně toho afrodiziaka si musím vše ještě nastudovat, ale myslela jsem třeba nějaký olejíček při výrobě bomby podporující chuť, dovnitř třeba lístky růží, aby navodily atmosféru….no mám ještě dost co studovat :D :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
12.1.22 11:37

To bude muset být bomba jak meloun, aby se do ní schoval vibrátor :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
12.1.22 11:39

@Sarusenkaoo Hlavně taky já (a to jsme oba menší a hubení) se spolu do vany nevejdeme, takže pouštět si tam ještě k tomu nějakou kouli a něco si dělat, necháváme spíš na dovolené, kde jsou třeba vany větší :D
Jako nápad dobrý, někdo to asi koupí, ale není to takové to wau něco, po čem bych vysloveně prahla. Obzvlášť, když ty hračky máme doma a boomby se dají koupit na každém rohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 11:39

@Russet kondom by byl dokonce i levnější, taky dobrý nápad :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27397
12.1.22 11:41

A jak velké by ta bomba měla být? Já si představím ty co mají děti, to je tak do dlaně, ale do toho se určitě nevejde žádná pomůcka :D A ten vnitřek by byl jako překvapení, nebo by člověk přesně věděl co kupuje? Mě by to teda asi nezaujalo, když už bych něco takoveho chtěla podnikat, tak si vyberu pomůcku zvlast a zvlášť bombu podle svého vkusu, pochybuji, že by bylo tolik verzi a kombinaci pomůcek X vůně, aby se to trefilo každému. Ale dělají se větší blbiny, lidi ze zvědavosti koupi ledacos :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
12.1.22 11:42
@Sarusenkaoo píše:
@Russet kondom by byl dokonce i levnější, taky dobrý nápad :*

Aspoň by se to nemnožilo.
Když jsem viděla, jak se syn osypal z jedné takové dětské bomby z Lídlu, nic bych si do vody nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat