Bomimi Bastien, máte ho někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 21:41
Bomimi Bastien, máte ho někdo?

Ahoj, má někdo zkušenost? Dík moc :mavam:

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12105 příspěvků 17.05.19 09:31

Zkuste svůj dotaz trochu rozvést. Zvýšíte tak šanci na odpovědi, děkuju
Martina

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 10.06.19 11:37

Ahoj - ráda bych se zeptala, máte některá tento kočárek? Jak jste spokojené? Jak se s ním jezdí v terénu? A není moc těžký do města, do MHD apod? Děkuju

edding400
Kecalka 258 příspěvků 12.06.19 13:43

Ahoj, taky mě zajímají zkušenosti. Nikdo ho nemá?

Ivka2222
Nováček 4 příspěvky 14.06.19 23:52

Ahojte, dnes jsem si jej koupila, pouze sportak bez korby. Moje hlavni pozadavky: proti smeru jizdy, dostatecne zastineni nebo prehazovaci rukojet, velky a dobre pristupny kos, vetsi kola, poloha uplne do lehu.
Takze: zaprve kocarek je i ve skutecnosti tak krasny jako na obrazku, mozna i hezci ;) vsechny me pozadavky splnuje na vybornou. Nema tedy prehazovaci rukojet, ale opravdu skvele zastineni striskou, dite tam muzete prakticky uplne schovat :D je dobre ovladatelny, co se skladani a ruznych nastaveni tyce. Nejvic se mi libi, ze ochrane madlo muzete odklopit, abyste dite pohodlne posadili. Do prodejny jsem sla s velkou prebalovaci brasnou a vysokym jidlonosicem a cil byl do nejakeho sportaku tyto 2 veci pokud mozno pohodlne nacpat. V tomto kosiku bylo misto jeste minimalne na jeden jidlonosic :) Jedina nevyhoda pro me zatim je, ze pokud chcete kocarek slozit, sedacka ma byt otocena po smeru jizdy. Ale zas tak casto jej skladat nebudu, tak mi to az tak nevadi. Co se jizdnich vlastnosti tyce, dodam pozdeji, jeste jsem nemela moznost s nim jet na poradnou prochazku, ale uz se nemuzu dockat zitrka. Jinak mam srovnani s x-lander, brio go a kombinovany kocarek(znacku nevim) a tenhle sportak je zatim rozhodne predcil :srdce:

Ivka2222
Nováček 4 příspěvky 15.06.19 22:56
Jízdní vlastnosti po jednom dni:

Oproti Briu go je znatelně těžší. Hlavně pokud jej chcete zvednout. Sice díky velkým kolům nemusím kočárek zvedat při každé vyvýšené dlaždici, ale pokud potřebujete zdolat klasický obrubník, je to docela makačka. Takže doporučuji přední kolečka nearetovat, neboť každé popozdvihnutí kvůli směru jízdy by vyžadovalo značnou dávku energie. Pokud bych měla zvolit, jestli se hodí spíše do města nebo do terénu, řekla bych asi něco mezi- oceníte jej na dědindě s nerovnými chodníky a cestami. Do MHD by se hodilo něco lehčího, stejně tak do výrazně obtížného terénu bych brala něco, co se lépe zvedá. Korbu nemám, ale vypadá to, že pokud hledáte něco houpacího, tenhle to nebude.

edding400
Kecalka 258 příspěvků 16.06.19 08:22

@Ivka2222 díky moc za zkušenosti, já právě hledám kočárek do terénu, lesní cesty atd. Na chalupu, do města kocarek mám. Rozhodují se mezi tímto kočárkem a gesslein. Ten je prý taky docela těžký. Je tenhle kočárek dobře ovladatelný?

Váš příspěvek
Reklama