Bonding v Krči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky983
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 25.05.14 21:42
Bonding v Krči?

Dobrý večer děvčata, dělá se bonding v Krči? Na jak dlouho po porodu mi mimi nechají u sebe?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Thomayerova

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 21:48

To bude podle toho, na koho natrefíš, já mám ne zrovna příjemnou zkušenost staršího data (aneb jak jsem si myslela, že se s personálem v klidu domluvíme, když budu já i dítě ok, nedomluvili) a další dítě jsem radši odrodila mimo Prahu, stálo mi to za to si zajet kousek dál ;)

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 25.05.14 21:50

Zalezi na aktualnim stavu matky i ditete.
Ja mela dlouhy a celkem narocny porod, malou mi daly na cca pul hodiny a pak me nechaly dve hodiny dospat na sale.
Na oddeleni ji dvakrat donesli na kojeni a potreti uz mi ji nechali na pokoji, cca 10 hodin od porodu

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 25.05.14 22:21

Ja si v Krci (2×) rekla, at mi hned decko daji jeste nahe na telo, po nejake dobe ho odnesli zvazit, me sili, pak jsme meli asi hodku s mimcem jeste na sale (i s manzelem), potom asi hodku jeste na sale bez mimca.
Maleho mi dali na pokoj, jakmile jsem byla schopna dojit si sama do sprchy.
V Krci je dobre, ze Te nauci kojit a nikdo neremca, kdyz si vezmes mimco na noc do sve postele :)

Ja tam rodila 2×, poprve naprosto v pohode, podruhe jsem mela poporodni komplikace, ale tezko rict, jestli by v jine porodnici nebo s jinou sestrou a doktorem byly mensi…

peta h
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 26.05.14 00:16

Pokud chcete stoprocentní bonding, tak doporučuji nerodit vůbec v Praze, ale doporučuji porodnici v Neratovicích. Já bydlím na okraji Prahy 4, do Krče to mám 5 minut a přesto jsem se rozhodla jet až do Neratovic kam to trvá 45 minut a bylo to nejlepší co jsem mohla udělat. Měla jsem nádherný porod a splnili mi úplně v pohodě a s úsměvem vše co jsem si přála - rodila jsem jen s porodní asistentkou na žíněnce, což bylo oproti prvnímu klasickému porodu mnohem příjemnější, bylo přítmí, miminko mi dali hned ještě s pupeční šňůrou na nahé tělo a nikdo ho neodnášel, dokonce ho i pediatr kontroloval u mě v náručí, skoro na malou ani nešáhl, všude bylo ticho, klid, žádná hromada lidí a doktorů, vážení se konalo až po dvou hodinách během pěti minut a pak mi ji hned zase dali (já jsem se mezitím osprchla), takže byla pořád jen u mě. I porod sám o sobě byl perfektní (vana s levandulovým olejíčkem, PA mi masírovala záda, pomáhala, rodila jsem bez nástřihu a bez poranění, zatímco po prvním porodu jsem měla dva nástřihy skoro až ke konečníku, nepotřebovala jsem žádné léky, u prvního porodu jsem je měla, prostě v porovnání klasický první porod na Bulovce a druhý přirozený porod v Neratovicích je každý úplně o něčem jiném). Nikde v Praze ti tohle nedají, jinde už bych nerodila ani za nic.

mmuerka
Závislačka 4573 příspěvků 26.05.14 00:39

@peta h normálně ti závidím druhý porod :oops:

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 26.05.14 09:47

Mě malou hned na prsa nedali. Je pravda, že hodně dbají na kojení, ale občas až fanaticky. Mě kojení nešlo a byli na mě dost hnusný. Už nikdy více. Dokonce jsem dostala vynadáno za špatný tvar bradavek. Ale to už je mimo téma. Promin.

peta h
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 26.05.14 17:46

Tak tohle se vám v Neratovicích právě nestane, všichni jsou tam strašně hodný, milý, pomůžou se vším. Maminka co semnou byla na pokoji měla taky problém s kojením a krásně se jí věnovali. Musím říct, že jsem si tam připadala jak v jiném světě, takový pěkný přístup v našem zdravotnictví prostě jinde neznám. Doslova jsem z toho byla v šoku (příjemném) a ještě teď to neustále všem vyprávím.

Váš příspěvek
Reklama