Čtvrtý porod - jaký jste ho měly vy?

4853
25.5.14 21:23

čtvrtý porod- jaký jste ho měli vy?

Ahoj čekám čtvrté mimi a jak jinak, než že se bojím jaké to bude. Pište jaký jste měli čtvrtý porod a zážitky z porodu. Budu ráda když se o to se mnou podělíte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
25.5.14 21:42

Nejrychlejsi. 50 minut od prvniho pichnuti v břiše. Nez jsem se vzpamatovala, maly byl na svete.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
25.5.14 21:49
@PETIK04 píše:
Nejrychlejsi. 50 minut od prvniho pichnuti v břiše. Nez jsem se vzpamatovala, maly byl na svete.

Jee tak to muselo být super. Mám porodnici 30 minut tak vůbec nevím kdy vyrazit. Já jsem měla třetí porod od prvního pichnutí za 2 hodky za sebou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
220
25.5.14 22:13

Já měla sice jenom třetí porod - a to byl porod, který začínal na 8 cm a do půl hodiny bylo po všem :). A nedávno porodila kamarádka čtvrté a na to, že předchozí byly dlouhé vyvolávané, tak si ten poslední pochvalovala, že byl rychlý a nejlepší. Takže určitě to zvládnete a přeji vše nej :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
25.5.14 22:14

@Elisabethka Já raději vyrazila hned a cesta do porodnice je 40 minut. Maly se narodil 7 minut po příjmu. Fakt adrenalin. Takže nečekej a raději taky jeď hned :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
25.5.14 22:30

@Olivyia @PETIK04 Tak to je masakr, rychlovky. Já měla právě u třetího dlouho před porodem několik dní poslíčky, tak právě asi nebudu vědět kdy. Ale snad je jedno kde by se narodil, hlavně ať jsme oba v pořádku. :dance:
Všem moc díky za reakce a hodně zdravíčka všem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5453
25.5.14 22:47

Ja teda taky ne ctyri, ale treti byl luxus :palec:.V pul paty jsem jeste nakupovala v Tescu, v sest jsem volala chlapovi, ze se mozna neco deje at radeji prijde z prace domu. Sedli jsme do auta, v porodce jsme byli po sedme a v pul devaty byla mala navsvete a pozor-skoro bez bolesti :palec: prisaham :lol:.I se mne dr
ptala, jestli mam vubec nejake kontrakce :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
900
25.5.14 22:53

U čtvrtýho porodu jsem po sestře chtěla konečně ten EPIDURÁL! no nebyl! :( přijela jsem tam v půl dvanáctý v noci s tím, že mám bolesti(to byl pátek)a že mám na pondělí jít na vyvolání. no a v 0.07 byl venku! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
655
25.5.14 22:54

Rodila jsem 3× a posledni byl nejlepsi :-) bolesti sice nejvetsi, jak se mlade dralo rychle, ale jen chvili, max hodinku? A 1,5h od prijmu bylo venku a ja plna sil chtela klusat na pokoj po svych :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
25.5.14 22:55
@kamikaa píše:
Ja teda taky ne ctyri, ale treti byl luxus :palec:.V pul paty jsem jeste nakupovala v Tescu, v sest jsem volala chlapovi, ze se mozna neco deje at radeji prijde z prace domu. Sedli jsme do auta, v porodce jsme byli po sedme a v pul devaty byla mala navsvete a pozor-skoro bez bolesti :palec: prisaham :lol:.I se mne dr
ptala, jestli mam vubec nejake kontrakce :mrgreen:.

Nádhera, luxus gratuluji
Já jsem u druhého a třetího taky neměla bolest ale jen tlak, ale musela jsem dýchat jak čokl z vyplazeným jazykem tak se mě ani nikdo na bolesti neptal. byly to nádherné porody.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
25.5.14 22:57
@martina0310 píše:
U čtvrtýho porodu jsem po sestře chtěla konečně ten EPIDURÁL! no nebyl! :( přijela jsem tam v půl dvanáctý v noci s tím, že mám bolesti(to byl pátek)a že mám na pondělí jít na vyvolání. no a v 0.07 byl venku! :)
@arcinka píše:
Rodila jsem 3× a posledni byl nejlepsi :-) bolesti sice nejvetsi, jak se mlade dralo rychle, ale jen chvili, max hodinku? A 1,5h od prijmu bylo venku a ja plna sil chtela klusat na pokoj po svych :mrgreen:

Holky je to vůbec možné že ten 4 porod je tak rychlý?? No uplně jste mě uklidnily a já se můžu zase těšit na krásný porod. Díky díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
655
25.5.14 23:01

@Elisabethka :palec: je, obzvlast, kdyz je od predchoziho porodu kratky cas :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
25.5.14 23:03
@arcinka píše:
@Elisabethka :palec: je, obzvlast, kdyz je od predchoziho porodu kratky cas :lol:

poslední porod jsem měla 2011, tak doufám že je to krátký čas. Budou od sebe přesně 3 roky :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
25.5.14 23:07

Já jsem teda rodila všechny tři pěkně dlouho:((((( a jsem zvědavá na ten čtvrtý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
220
25.5.14 23:11
@arcinka píše:
Rodila jsem 3× a posledni byl nejlepsi :-) bolesti sice nejvetsi, jak se mlade dralo rychle, ale jen chvili, max hodinku? A 1,5h od prijmu bylo venku a ja plna sil chtela klusat na pokoj po svych :mrgreen:

:lol: joo taky bych byla schopná sbalit si dítě a jít. Dodneška tomu porodu nevěřím. Malý byl na dvě kontrakce venku. Pak jsem jenom ležela a stále dokola říkala, díky Bohu, to snad není ani možný.

@Elisabethka Jestli i předchozí porod byl rychlý, tak bych taky jela radši hned. Mně začaly bolesti ráno asi po 10 minutách a jeli jsme radši hned. Než jsme dojeli, tak bolesti nikde. Myslela jsem, že mě pošlou domů a prý ať už nevstávám, že jsem na 8 cm a jdu rovnou rodit :). Ještě doktorka mi říká zatlačte, tak jsem si myslela, že si dělá srandu, protože já jsem necítila nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková