Bonding v Ústecké porodnici

12.4.16 15:17

Bonding v Ustecke porodnici

Prozily jste v Ustecke porodnici plny bonding a nechali Vam na prani dotepat pupecnik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4791
12.4.16 15:31

Asi myslíš to nad Labem, že? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 15:38

Jo jo v Usti nad Labem, pardon :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
12.4.16 15:47

Co je to plný bonding? Pupecnik jsme nenechavali dotepat, ale syna mi normálně položili na břicho, prikryli ho a nechali nás spolu v klidu. Záleží jakou chytis směnu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 15:58

@Ivaneska Plnym myslim hodinku az dve. Cetla jsem, ze nekde ti mimco daji na bricho na 10 min a uz si ho zase berou na vazeni, mereni atd. A maji pocit, ze bonding probehl :D Ja bych chtela, aby tohle delali az po tech dvou hodkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
12.4.16 16:19

My taky nenechavali pupečník dotepat, ale malého mi hned dali na břicho, přikryli nás a nechali v klidu… Ale ne na moc dlouho, malého si vzali když mě sili, po měření a vazeni, které prováděli hned vedle mě ho dali příteli a po siti ho zase dali mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
12.4.16 16:20

Ale myslím si, ze kdybych si řekla, tak nás nechají déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
12.4.16 16:24

@Hupkydupky aha, tak to ne, nechali nás par minut, ale po měření a vážení jsem ho měla zase u sebe. Věřím tomu, že kdybych se ozvala, tak nás nechají déle, ale takhle jsme byli spokojení ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 16:42

Ja bych si moc prala, aby se prdola doplazila a prisala k prsu a na to je potreba vic casu… Tak snad nebude personal delat sceny a necha nas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
12.4.16 16:49

Já si myslím, ze to nebude problém když si řeknete. Měření a vážení ty dvě hodinky počká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4791
12.4.16 19:08

@Hupkydupky tak kdybys rodila v Ústí nad Orlicí, tak ty dvě hodiny máš :) Ale v nad Labem fakt netuším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat