Císařský řez, sekce Příbram 2015/2016

1393
6.4.16 14:05

Císařský řez, sekce Příbram 2015/2016

Ahoj holky, prosím byl jste někdo na CS v Příbramské porodnici? Zkušenosti, postřehy, poradna…Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4232
6.4.16 14:22

@pabe14 mám za sebou akutní sekci v roce 2013 a všechno proběhlo v pořádku. Měla jsem spinální anestezii - doporučuji, malý se na sále rovnou přisál. Tatínek byl přítomný koupání, když jsem vyjela ze sálu, měl ho u sebe a jeli jsme spolu na pokoj. První noc krusná, malého mi nosili sestřičky každé 3 hodiny na přikládání, pak už se to dalo. Pokud máš nějaké dotazy, klidně se ptej. Jo a jizva už není skoro vidět a to jsem se o ni nijak zvlášť nestarala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
6.4.16 14:36
Děkuji, jak je to tam s poradnou…nejraději bych chodila k mé gynekoložce a tam šla až na domluvení termínu sekce. Dělají tam ještě ultrazvuk před porodem? Co pokoje, kdy jsi měla mimčo u sebe? Dávají po sekci léky na bolest? Můžeš mít třeba první a druhou noc mimčo u sestřiček? Děkuji
@Sunrise píše:
@pabe14 mám za sebou akutní sekci v roce 2013 a všechno proběhlo v pořádku. Měla jsem spinální anestezii - doporučuji, malý se na sále rovnou přisál. Tatínek byl přítomný koupání, když jsem vyjela ze sálu, měl ho u sebe a jeli jsme spolu na pokoj. První noc krusná, malého mi nosili sestřičky každé 3 hodiny na přikládání, pak už se to dalo. Pokud máš nějaké dotazy, klidně se ptej. Jo a jizva už není skoro vidět a to jsem se o ni nijak zvlášť nestarala :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4068
6.4.16 14:46

Já měla plánovanou CS 2012 - přijela jsem na příjem kdy mi řekli, že pro mě najednou není místo, dali mě na gynekologii, potom ráno CS, malý se nepřisál, jeho odvezli na šestinedělí a mě na gynekologii, malého že mi nikdo nosit nebude, z šestinedělí že nestíhají a na gynekologii že to není jejich práce :roll:, já ho samozřejmě chtěla vidět a ne čekat až se někdo uráčí, po urgencích manžela mě přeložili na šestinedělí, malého mi i tak moc nenosili, prý spí, jkdyž už jsem mohla vstát tak jsem si pro něj k sestřičkám šla, najednou jsem zjistila, že mu dávají příkrm aniž by mi řekli, že prý strašně brečel, tak mu začali dávat příkrmy, takhle mi to řekli, jo a postel z gynekologie nemohla jít na šestinedělí, tak mě na chodbě přendavali z jedné postele do druhé, cca 3 hod po CS a úžasný zážitek, dvě poslele vedle sebe ale najednou se nikam nikdo nevešel tak aby mě přendali, mě nohy neposlouchali, jizva se mi bohužel optimálně nezhojila, ale prcek je zdraví a to je pro mě nejdůležitější na světe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
6.4.16 15:30
Podobnou zkušenost mám Fn Motol..proto se rozhoduji zda nezvolím menší porodnici
@Pajkax píše:
Já měla plánovanou CS 2012 - přijela jsem na příjem kdy mi řekli, že pro mě najednou není místo, dali mě na gynekologii, potom ráno CS, malý se nepřisál, jeho odvezli na šestinedělí a mě na gynekologii, malého že mi nikdo nosit nebude, z šestinedělí že nestíhají a na gynekologii že to není jejich práce :roll:, já ho samozřejmě chtěla vidět a ne čekat až se někdo uráčí, po urgencích manžela mě přeložili na šestinedělí, malého mi i tak moc nenosili, prý spí, jkdyž už jsem mohla vstát tak jsem si pro něj k sestřičkám šla, najednou jsem zjistila, že mu dávají příkrm aniž by mi řekli, že prý strašně brečel, tak mu začali dávat příkrmy, takhle mi to řekli, jo a postel z gynekologie nemohla jít na šestinedělí, tak mě na chodbě přendavali z jedné postele do druhé, cca 3 hod po CS a úžasný zážitek, dvě poslele vedle sebe ale najednou se nikam nikdo nevešel tak aby mě přendali, mě nohy neposlouchali, jizva se mi bohužel optimálně nezhojila, ale prcek je zdraví a to je pro mě nejdůležitější na světe :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
6.4.16 16:07

@pabe14 poradna, ja tam jela na prvni monitor 37+6tta uz si me tam nechali. Malej byl spatnej, druhy den dopoledne sekce. Jak jsem psala, malej se prisal hned, na pokoji jsme spolu byli asi pul hodiny. Pak sel na vyhrivane luzko. Od zacatku jsem byla na sestinedeli. Syna mi pravidelne nosili. Ale zpetne jsem se dozvedela, ze ho taky dokrmovali, ja stejne nemela mleko. Po propusteni domu jsem plne kojila a maleho odstavila v 17 mesicich. Pokud s dokrmem nesouhlasis, rekni to hned na zacatku. Porodila jsem v patek, v nedeli uz jsem mela na vlastni žádost syna u sebe, i kdyz na noc sel jeste k sestrickam. Od pondeli rano uz ode me nesel a v utery odpoledne nas propustili.
Jo a ty leky. Hele nejdriv jsem si hrala na statečnou, ale nakonec jsem si o prasek tu prvni noc rekla. Pak uz to bylo OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4068
6.4.16 22:50

@Sunrise já teda s kojením, domu jsem šla s příkrmem a s kojením jsem teprve začínala, byla jsem hormonama a celkově nemocnicí totálně rozhozená, pořád jsem brečela že nemám mlíko a tak, doma jsem se „uklidnila“, najednou jak jsem nebyla v nemocnici jsem se cítila o 100% líp, s kojením jsem bojovala tak 3 týdny, pořád jsem chtěla plně kojit a nakonec se podařilo, kojila jsem do 18 měsíce prcka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
6.4.16 22:55

@Pajkax meli jsme to podobne, my jsme dokonce cestou z porodnice koupili nutrilon, ale nacali jsme ho az pri prvnich kasich. Hele ja tehdy dojela domu a rozbrecela jsem se mezi dveřmi. Padlo to na me. Jak jsem rodila necekane, odjela na prvni monitor a domu se vratila s prckem. Ale na Pribram si nemohu stěžovat, pokud bude nekdy druhe, tak opet tam. I kdyz jsme z Prahy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama