Reklama

Bonprix dívčí šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 22.08.18 17:15
Bonprix dívčí šaty

Ahoj, nějak nemůžu sehnat hezké šaty na první den školy do 1. třídy pro dceru. Líbí se mi v Bonprix. Ale nebude to hadr? Máte zkušenost? Popřípadě jak s velikostmi? Měří 132 cm. Štíhlá, akorát.
 Díky.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 22.08.18 17:18

Hadr to nebude, ale nespoléhala bych se, že to dojde včas. Trvá to i čtrnáct dní.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 22.08.18 17:29

taky se mi tam hromada šatů líbí, bývá u nich hodnocení, šlo by se odpíchnout od toho .. ale - na první školní den musí být extra šaty?:-)

Taka
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 22.08.18 17:31

Brala jsem tyhle kamarádčině dceři, přála si motýlkové šaty a tyhle mě zaujaly: https://www.bonprix.cz/…skem-948753/#… Hadr to není, chodila v nich v Chorvatsku a byla nadšená :)
Spíš bych se bála, aby stihly přijít, mně přišly po 9 dnech :think:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 22.08.18 19:35

@hofka No jasný, ne? Vždyť jde poprvé do školy. To je slavnostní den, ne?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >