Bonprix dívčí šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 22.08.18 17:15
Bonprix dívčí šaty

Ahoj, nějak nemůžu sehnat hezké šaty na první den školy do 1. třídy pro dceru. Líbí se mi v Bonprix. Ale nebude to hadr? Máte zkušenost? Popřípadě jak s velikostmi? Měří 132 cm. Štíhlá, akorát.
 Díky.

Reakce:
Janli
Kelišová 6266 příspěvků 22.08.18 17:18

Hadr to nebude, ale nespoléhala bych se, že to dojde včas. Trvá to i čtrnáct dní.

hofka
Neúnavná pisatelka 15003 příspěvků 22.08.18 17:29

taky se mi tam hromada šatů líbí, bývá u nich hodnocení, šlo by se odpíchnout od toho .. ale - na první školní den musí být extra šaty?:-)

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 22.08.18 17:31

Brala jsem tyhle kamarádčině dceři, přála si motýlkové šaty a tyhle mě zaujaly: https://www.bonprix.cz/…skem-948753/#… Hadr to není, chodila v nich v Chorvatsku a byla nadšená :)
Spíš bych se bála, aby stihly přijít, mně přišly po 9 dnech :think:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 22.08.18 19:35

@hofka No jasný, ne? Vždyť jde poprvé do školy. To je slavnostní den, ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >