Borelióza - dlouhodobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 07.09.18 11:55
Borelióza - dlouhodobě

Dobrý den.

Chci se optat kdo léčí dlouhodobě Boreliózu, a zdali může doporučit v ČR nějakého Vip doktora, který se tomu opravdu věnuje a léčí. Léčím ji přes 2 roky, a stále pozitivní a tělo špatnou imunitou nedělá protilátky. A nebaví mě jen u obvodního chodit jen každý tři měsíce na kontrolní testy, a vědět že jsem pozitivní. Kor když se snažíme o miminko.

Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KamisB
Kelišová 6843 příspěvků 07.09.18 12:12

nevím odkud jsi, ale zkusila bych Nemocnici Na Bulovce v Praze. Měla by se na to specializovat. Zkus si tam zavolat, info mají na webu.

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 07.09.18 12:17

Bohužel, pokud nebyla borelióza zjištěna v první stádiu, tak zůstává v těle napořád. Léčí se potom jen symptomy nebo neuroborelióza.

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 07.09.18 12:17

Pardon, symptomy se neléčí, ale potlačují.

sediza
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 07.09.18 12:21

Tak v ČR se specializuje na boreliozu Dr. KLUBAL. Lečí vetsinou dvojkombinacemi antibiotik dlouhodobě. Je drahý a nemá smlouvu s VZP. Jestli chcete vedet mnohem vice, na facebooku je stranka Lymeska borelioza, chlamydie, roztroušená skleróza… je tam asi 2000 lidi se stejnou diagnozou, ale moc pekne čtení to není. Krome Klubala Vas na boreliozu v CR nikdo dlouhodobe lecit nebude. Max. nekteri osviceni pri pozitivite borelií v likvoru antibiotiky intravenózně. Hodně štěstí.

histep
Závislačka 3707 příspěvků 07.09.18 12:50

@Megiiie Jednoznačně Dr. Klubal, Medicínské centrum Praha.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 07.09.18 13:15

@Megiiie a máš nějaké potíže? Pokud ne tak není co léčit. Jen pozitivní protilátky se neléčí (ani nekontrolují). Léčí se pacient, ne laboratoř.

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 07.09.18 22:08

@KamisB

Dikyyy

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 07.09.18 22:11

@Lucka1111

Bohužel, mam. Začínaji mi strašně migrény, a malatnost a když dělám ve fabrice v netrertzitem je to na prd. :( a MUDr mi do toho řekl že dokud nedolecim nějak borlku, že nemáme plánovat mimčo, raději. Jenomže ještě s tímhle máme problémy :(

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 07.09.18 22:12

@Lucka1111

No me he vždy po 3. Měsících řečeno že musíme nějak zvednout imunitu protože se mi ani protilátky netvoří.

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 07.09.18 22:14

@sediza

Děkuji juknu hold člověk už je špatný a kor když nejde mimčo a furt se s… Imunita a žádné změny apod a jen člověk chodí po 3.mesicich pro výsledky ze je poz. A jste na prd. S. Imunitou :/

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 08.09.18 16:29

Delal Vam MUDr. test ELISA?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 16:18
...

Pokud je tvuj stav k ziti bez atb, do dlouhodobe kombinace atb bych uz nesla. Ja jsem ted ve stavu, ze je po 3 letech nemuzu vysadit, jinak peklo. S Klubalem jsme domluveni, ze posledni ofenziva, jak to nezabere, tak defenzivni udrzovaci lecba a zkusit otehotnet, treba se telo vzpamatuje. Akorat to bude problem, podarilo se mi ted otehotnet a obratem jsem potratila, tak to s nim budu muset probrat, co s tim.

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 28.09.18 15:25

@Elza56
Ne nedělal… :nevim:

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 28.09.18 15:28
@Anonymní píše:
Pokud je tvuj stav k ziti bez atb, do dlouhodobe kombinace atb bych uz nesla. Ja jsem ted ve stavu, ze je po 3 letech nemuzu vysadit, jinak peklo. S Klubalem jsme domluveni, ze posledni ofenziva, jak to nezabere, tak defenzivni udrzovaci lecba a zkusit otehotnet, treba se telo vzpamatuje. Akorat to bude problem, podarilo se mi ted otehotnet a obratem jsem potratila, tak to s nim budu muset probrat, co s tim.

No teď chodím, akorade každé 3 měsíce. Na testy, ale jak už jsem zapsaná jako dlouholecici se pacient a udělali novinky. Že posílají aj hodnoty. Čili může soudit zdali to jde dolů či ne, nemám žádnou protilátku, ani se netvori. Protože mám na prd imunitu, otěhotnět nám nejde. :( stále nějaké bacily, tělo, mi hrabruje úplně, že my nechává ovu, apod. Čili jsem se chtěla zkusit objednat do Phy. :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >