Bolest v podbříšku po ránu a vyprazdňování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 06:51
Bolest v podbříšku po ránu a vyprazdňování

Ahoj holky, zajímalo by mě jestli máte nějaká stejný nebo podobný problém. Trápí mě to tak 3× - 4× do měsíce. Ráno vstanu s bolestí v podbříšku, jako bych měla dostat menstruaci, nutí mě to na velkou a dokud se nevyprázdním tak to nepřejde, kolikrát je to otázka i 15 ti minut třeba… Pak je zase vše v pohodě celý den… prosím poraďte :srdce: píšu anonymně je to celkem choulostivé :( děkuju :*

Reakce:
Pandemie
Kecalka 117 příspěvků 07.09.18 08:28

Vypit 3dcl az pul litru vlazne vody s citronem.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 07.09.18 08:41

No je to prostě křeč, bolí tě střeva. Píšeš, že když se vyprázdníš, tak je to v pohodě, takže zřejmě jsi zrovna ty dny snědla něco s čím mají střeva potíže. Zkus pít večer kefír, nebo nějaké bylinkové čaje, fenyklový třeba a pohyb podporuje pohyblivost střev. Taky se doporučuje ta sklenice vlažné vody s citronem, každé ráno a to hned po probuzení, ještě než jdeš na wc.

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 07.09.18 10:37

Řekla bych, že se to stává, když se hodně jí večer před spaním. Prostě máš plné střeva. Dej si ráno kafe a bude po problému. :)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 07.09.18 12:41
@BaraRed píše: Řekla bych, že se to stává, když se hodně jí večer před spaním. Prostě máš plné střeva. Dej si ráno kafe a bude po problému. :)

Tak s tím kafem souhlasím, mě někdy stačí ho jen vařit a už letím :lol:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 07.09.18 13:03

Já mívala před časem kdysi něco podobnýho, taky hrozný křeče, několikrát do měsíce, pak do týdne, zkoušela jsem všechno možný, aby se mi ulevilo, ale nějak mě to nepomáhalo.Později se ukázalo, že to mám hlavně psychickýho rázu, protože jsme měli dost problémy s dcerou a tím to začlo.Nakonec se to zhoršovalo a já musela k doktorce.Ta mě poslala na vyšetření na gasto a primář mi zjistil, že jde o syndrom dráždivého tračníku, tzv.IBS.Zustalo to nakonec u formy s průjmem a bolestí břicha.Nemužu jíst smažený, tučný, ani pít bublinkové nápoje, po těch mám křeče v břiše.Jediný co mi pomáhá je snažit se tolik nestresovat, ikdyž to je někdy nadlidský výkon, hodně pohybu a probiotická kvasinka S.Boulardii.
Mužeš to mít také i po nějakém jídle třeba, nezkoušela jsi to ,,vychytat" po čem by to mohlo být?

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 07.09.18 13:24

Jedna věc je, že po ránu Vám káva určitě pomůže s vyprázdněním, druhá věc je, že si tímto dlouhodobě odrovnáte žaludek :) Co jíte během obvyklého dne? O jakou bolest se jedná (tupá, bodová, řezavá, zda-li nikam vystřeluje..).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 14:25

Ale já právě problém nemám právě že mi to jde až moc dobře někdy skoro i prujem , ale prostě ty křeče jak když přichází menstruace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 16:23

Mne se to stávalo po snězeni mléčných výrobku k veceri. Nad ránem me budily křeče, obcas doprovázené průjmem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >