Norethisteron - vedlejší účinky akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

megie23
Povídálka 35 příspěvků 06.09.18 13:00
Norethisteron - vedlejší účinky akné

Děvčata dostala jsme norethisteron na oddálení menstruace na dovolenou- léky nezabraly, menstruaci jsem normálně dostala - brala jsem cca 10 tablet - ale když jsem to i přes ně dostala tak sem je vysadila - ale zhoršila se mi strašně plet- už je to měsíc a pleť se nelepší - měla jste to tak taky některá? Kdy se vám zlepšila nebo čím jak jste ji řešily aby se zlepšila. Jsem bezradna. :,( :,( :,(

Reakce:

IvePr
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 06.09.18 13:36

Buď ráda, že se ti zhoršila jenom pleť…rozhodilo ti to hormony a po takovým svinstvu to klidně může trvat i půl roku i víc než se tělo zase vzpamatuje @megie23

Den0ča0
Nováček 1 příspěvek 14.10.18 22:20
Norethisteron

Já jsem z norethisteronu použila cca4 prášky na oddálení menstruace a nevím,jestli je to právě tím,nebo z nějakého jiného záhadného důvodu,ale v té době se mi začalo objevovat akné ve formě podkožních cyst, zarudlých boláků,který strašně bolí a to se nemusím ani dotýkat obličeje :? a následně jizvy.Nikdy jsem s akné problém neměla a najednou se objevilo.Vyzkoušela jsem všelijaké mastičky, prášky, vitamíny, doplňky stravy,antibi­otika,drahou kosmetiku,přírodní kosmetiku,bylinky, upravit jídelníček .. 3 kožní doktorky a pořád nemizí,je to už rok :,( musím podotknout,že to hraje „krásně“ s mojí psychikou :roll: :roll: tedkon chodím ke kosmetičce,která mi dělá hloubkové čištění pleti (takovou bolest jsem snad ještě nezažila) laser a nastane i chemický peeling.Tak uvidíme,jak se bude dařit,zatím vypadám ještě hůř než předtím,ale prý se to zahojí :think: každopádně je to běh na dlouhou trať :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >