Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Buď ráda, že se ti zhoršila jenom pleť…rozhodilo ti to hormony a po takovým svinstvu to klidně může trvat i půl roku i víc než se tělo zase vzpamatuje @megie23
Já jsem z norethisteronu použila cca4 prášky na oddálení menstruace a nevím,jestli je to právě tím,nebo z nějakého jiného záhadného důvodu,ale v té době se mi začalo objevovat akné ve formě podkožních cyst, zarudlých boláků,který strašně bolí a to se nemusím ani dotýkat obličeje
a následně jizvy.Nikdy jsem s akné problém neměla a najednou se objevilo.Vyzkoušela jsem všelijaké mastičky, prášky, vitamíny, doplňky stravy,antibiotika,drahou kosmetiku,přírodní kosmetiku,bylinky, upravit jídelníček .. 3 kožní doktorky a pořád nemizí,je to už rok
musím podotknout,že to hraje „krásně“ s mojí psychikou
tedkon chodím ke kosmetičce,která mi dělá hloubkové čištění pleti (takovou bolest jsem snad ještě nezažila) laser a nastane i chemický peeling.Tak uvidíme,jak se bude dařit,zatím vypadám ještě hůř než předtím,ale prý se to zahojí
každopádně je to běh na dlouhou trať ![]()