Norethisteron - vedlejší účinky akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
megie23
Povídálka 35 příspěvků 06.09.18 13:00
Norethisteron - vedlejší účinky akné

Děvčata dostala jsme norethisteron na oddálení menstruace na dovolenou- léky nezabraly, menstruaci jsem normálně dostala - brala jsem cca 10 tablet - ale když jsem to i přes ně dostala tak sem je vysadila - ale zhoršila se mi strašně plet- už je to měsíc a pleť se nelepší - měla jste to tak taky některá? Kdy se vám zlepšila nebo čím jak jste ji řešily aby se zlepšila. Jsem bezradna. :,( :,( :,(

Reakce:
IvePr
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 06.09.18 13:36

Buď ráda, že se ti zhoršila jenom pleť…rozhodilo ti to hormony a po takovým svinstvu to klidně může trvat i půl roku i víc než se tělo zase vzpamatuje @megie23

Den0ča0
Nováček 1 příspěvek 14.10.18 22:20
Norethisteron

Já jsem z norethisteronu použila cca4 prášky na oddálení menstruace a nevím,jestli je to právě tím,nebo z nějakého jiného záhadného důvodu,ale v té době se mi začalo objevovat akné ve formě podkožních cyst, zarudlých boláků,který strašně bolí a to se nemusím ani dotýkat obličeje :? a následně jizvy.Nikdy jsem s akné problém neměla a najednou se objevilo.Vyzkoušela jsem všelijaké mastičky, prášky, vitamíny, doplňky stravy,antibi­otika,drahou kosmetiku,přírodní kosmetiku,bylinky, upravit jídelníček .. 3 kožní doktorky a pořád nemizí,je to už rok :,( musím podotknout,že to hraje „krásně“ s mojí psychikou :roll: :roll: tedkon chodím ke kosmetičce,která mi dělá hloubkové čištění pleti (takovou bolest jsem snad ještě nezažila) laser a nastane i chemický peeling.Tak uvidíme,jak se bude dařit,zatím vypadám ještě hůř než předtím,ale prý se to zahojí :think: každopádně je to běh na dlouhou trať :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >