Norethisteron - vedlejší účinky akné

50
6.9.18 13:00

Norethisteron - vedlejší účinky akné

Děvčata dostala jsme norethisteron na oddálení menstruace na dovolenou- léky nezabraly, menstruaci jsem normálně dostala - brala jsem cca 10 tablet - ale když jsem to i přes ně dostala tak sem je vysadila - ale zhoršila se mi strašně plet- už je to měsíc a pleť se nelepší - měla jste to tak taky některá? Kdy se vám zlepšila nebo čím jak jste ji řešily aby se zlepšila. Jsem bezradna. :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
963
6.9.18 13:36

Buď ráda, že se ti zhoršila jenom pleť…rozhodilo ti to hormony a po takovým svinstvu to klidně může trvat i půl roku i víc než se tělo zase vzpamatuje @megie23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.10.18 22:20

Norethisteron

Já jsem z norethisteronu použila cca4 prášky na oddálení menstruace a nevím,jestli je to právě tím,nebo z nějakého jiného záhadného důvodu,ale v té době se mi začalo objevovat akné ve formě podkožních cyst, zarudlých boláků,který strašně bolí a to se nemusím ani dotýkat obličeje :? a následně jizvy.Nikdy jsem s akné problém neměla a najednou se objevilo.Vyzkoušela jsem všelijaké mastičky, prášky, vitamíny, doplňky stravy,antibiotika,drahou kosmetiku,přírodní kosmetiku,bylinky, upravit jídelníček .. 3 kožní doktorky a pořád nemizí,je to už rok :,( musím podotknout,že to hraje „krásně“ s mojí psychikou :roll: :roll: tedkon chodím ke kosmetičce,která mi dělá hloubkové čištění pleti (takovou bolest jsem snad ještě nezažila) laser a nastane i chemický peeling.Tak uvidíme,jak se bude dařit,zatím vypadám ještě hůř než předtím,ale prý se to zahojí :think: každopádně je to běh na dlouhou trať :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat