Zudaifu mě děsí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulineček
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 05.09.18 14:23
Zudaifu me desi

Holky, dostala jsem tuto masticku a za 3 me zmizela lupenka :think:
Slozeni jsem nenasla, ale trochu me to desi…jako lecim se nekolik let vice mene s uspechama a ted takova pecka???

Reakce:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 05.09.18 14:28

Můj tatínek s úspěchem používá už rok a půl a úplně mu vymizel ekzém.

Garpit
Povídálka 32 příspěvků 3 inzeráty 05.09.18 14:40

Holky a kde se to dá objednat? Nikde jsem nenašla.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 05.09.18 14:55
@Garpit píše:
Holky a kde se to dá objednat? Nikde jsem nenašla.

Na Aliexpres.

Feliccita
Kecalka 145 příspěvků 8 inzerátů 05.09.18 15:14

Jestli dobře chápu, jsou v tom steroidy. Asi nic moc pro tělo. Škoda, taky bych potřebovala nějaký zázrak :mrgreen:
 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…es/PMC27755/

NInaL.
Kecalka 117 příspěvků 06.09.18 11:01

Používat cokoliv z alexpressu na nemocnou kůži… lidi co blbnete :nevim: vždyť nevíte, co v tom je. A jestli jsou v tom steroidy tak je to fakt problém. Dávkování kortikosterodiů má svoje pravidla, teď vám třeba ty slabší nebudou fungovat, když je budete potřebovat. Nehledě na to, že z dlouhodobého hlediska to kůži oslabuje, ztenčuje. Hlavně bacha na obličej, pokud nechcete mít vrásky jak v 70ti :(. Sama jsem trpěla extrémní atopickým ekzémem a takto rychle zabíraly vážně jen kortikosteroidy.

ivulineček
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 06.09.18 16:44

@NInaL. Sama jsem nekolikrat na kortikoidech byla,samozrejme pod dohledem lekare.
Toto jsem vyzkousela ciste ze zvedavosti na plochu 1×1 cm

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >