Bolest stehna

4.9.18 17:58

Bolest stehna

Neustálá bolest na stehne 14 dní. Jít k lékaři? Bolest se nezlepší na opak zhorší. Občas myam mravenceni po noze nevíte co s tím??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7849
4.9.18 18:03
@lenka555mival píše:
Neustálá bolest na stehne 14 dní. Jít k lékaři? Bolest se nezlepší na opak zhorší. Občas myam mravenceni po noze nevíte co s tím??

Tak nejlepší je sedět tady na emiminu a ptát se. Mezitím jsi už mohla být vyšetřena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
4.9.18 20:41

Nejlepší bude si to rovnou doma uříznout.

Samozřejmě že si už dávno měla být u lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 22:26

Často mě bolí stehno - vnější a zadní část k podkolenní jamce. Máte někdo nějaké zkušenosti, jaká byla příčina a co vám pomohlo? Budu moc rád a za vaše rady a tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
1124
29.11.20 22:49

To může být klidně žíla :nevim:. Já měla takovou bolest když jsem byla běhat na pase bez bot, jsem trochu nakřivo :D tak špatně našlapuju.
Může to být klidně i z bot, těžko takhle radit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 09:33
@Lucius08 píše:
To může být klidně žíla :nevim:. Já měla takovou bolest když jsem byla běhat na pase bez bot, jsem trochu nakřivo :D tak špatně našlapuju.
Může to být klidně i z bot, těžko takhle radit :nevim:

Mám to už dlouho. Žíly mám snad v pohodě. Mám vložky do bot a vyhovuje mi to - doma nemůžu chodit bez pantoflí - tak tím to podle mě není. Zajímaly by mě něco zkušenosti. Asi si budu muset pomoct sama. U doktora jsem moc nepochodila. Snažím se cvičit, ale nepomáhá to. Když si kleknu, tak se pak nemůžu zvednout. Je to jen jedna noha, druhá je naprosto v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat