Reklama

Jsem nymfomanka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 08:59
Jsem Nymfomanka?

Ahoj,
mam posledni dobou docela citlivy problem.
Je mi 23 a mam dlouhodobe partnera, s kterym jsem spokojena. Vyhovuje nam to I v sexu. Jenze–posledni dobou mam hroznou chut na sex ale pote se necitim uspokojena. Dosla jsem do takove faze, kdy masturbuji I 10× denne(s orgas­mem)ale stejne chci vic. Partnera nechci podvest, jsem verna.Je to velmi neprijemne.
Kolikrat denne je to jeste v norme? Je to u me uz divne? Mate to nekdo take tak?
Diky za odpovedi, anonym z pochopitelnych duvodu. :hug: :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:04

10× jo..to jsi borka..takže v tramvaji, autě, ve škole, v práci :pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:08

Nevim,proc bych mela byt „borka“,me to dela problemy. :roll: A opravdu to nedelam na verejnosti…za­kladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:08

Ne nejsi nymfomanka, jen se musíš prostě dostatečně sexuálně vybít. Já si přívodím taky denně třeba 10 orgasmů, ale já se udělám hrozně rychle. Není na tom nic špatného. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:15

Diky,jsem rada ze nejsem jedina.Nebudu to tedy tolik resit :kytka: zakladatelka

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 04.09.18 09:40

Ty jo takovou chuť na sex bych potřebovala já. To by přítel skákal radosti :mrgreen: já mám bohužel opačný problém 3 děti + domácnost a na sex chuť chybí :,(

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 04.09.18 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj,
mam posledni dobou docela citlivy problem.
Je mi 23 a mam dlouhodobe partnera, s kterym jsem spokojena. Vyhovuje nam to I v sexu. Jenze–posledni dobou mam hroznou chut na sex ale pote se necitim uspokojena. Dosla jsem do takove faze, kdy masturbuji I 10× denne(s orgas­mem)ale stejne chci vic. Partnera nechci podvest, jsem verna.Je to velmi neprijemne.
Kolikrat denne je to jeste v norme? Je to u me uz divne? Mate to nekdo take tak?
Diky za odpovedi, anonym z pochopitelnych duvodu. :hug: :oops:

Norma na to určitě není. Ale pokud ti ani desetkrát za den nestačí, tak už to musí být dost omezující a obtěžující. V tom mi to „normální“ nepřijde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:52

Já tě naprosto chápu. Vždycky jsem měla ráda sex, ale poslední dobou po vysazení HA je to pro mě už obtěžující. Flustruje mě, že se nedokážu soustředit často na jiné věci, že ačkoliv jsem šťastně zadaná, myslím na jiné a opravdu se bojím, co se stane, když jednou uklouznu..

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.09.18 10:15

No tak podle mě by sis měla někam zajít.Tohle mi přijde teda jako fakt úlet :mrgreen: jinak..pises,ze si to delas i 10× .To děláš pouze doma? Přítel to ví? Jestli ano,co na to říká?

M_Vladim
Kelišová 7159 příspěvků 04.09.18 10:22

:think: Možná by fakt pomohl doktor - sexuolog. :think:

Lea L
Kecalka 306 příspěvků 04.09.18 10:45

Jako pokud te to neomezuje v beznem zivote, tak proc ne.. ale spis bych se zamyslela, jestli te sex s partnerem opravdu uspokojuje.. mozna se uz trochu nudis, nebo to proste pritel nedela tak jak potrebujes.. cetnost sexu jeste nic neznamena..spis kvalita a jestli jste schopni mluvit o tom, co se komu libi a jak ma ten druhy postupovat abys byla fakt spokojena..

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 04.09.18 11:13
@M_Vladim píše: :think: Možná by fakt pomohl doktor - sexuolog. :think:

ale s fakt pořádnou kládou :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 04.09.18 11:14
@Lea L píše:
Jako pokud te to neomezuje v beznem zivote, tak proc ne.. ale spis bych se zamyslela, jestli te sex s partnerem opravdu uspokojuje.. mozna se uz trochu nudis, nebo to proste pritel nedela tak jak potrebujes.. cetnost sexu jeste nic neznamena..spis kvalita a jestli jste schopni mluvit o tom, co se komu libi a jak ma ten druhy postupovat abys byla fakt spokojena..

jako, že nekvalitně se při sexu udělá 10× a kvalitně by to měla 14× :think: no v tom to asi nebude

rokris
Kelišová 5783 příspěvků 04.09.18 11:20
@pohledzdruhes­trany píše:
ale s fakt pořádnou kládou :mrgreen:

Božínku! :mrgreen:

Lea L
Kecalka 306 příspěvků 04.09.18 14:27
@pohledzdruhes­trany píše:
jako, že nekvalitně se při sexu udělá 10× a kvalitně by to měla 14× :think: no v tom to asi nebude

Ona ale psala, ze si to dela sama 10* za den ;) mozna pokud by se udelala kvalitne s partnerem nemusela by resit, jestli je moc si to delat 10* denne ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama