Reklama

Cysta na vaječníku a v tříslové oblasti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:34
Cysta na vaječníku a v tříslové

Dobrý den.

Mám cystu na vaječníku momentálně už 4cm velkou. Už ji mám asi rok a půl. Když jsem byla naposledy u doktorky, tak se mě ptala na vyoperování a pak mi řekla, že ji dá ještě půl roku šanci. No nejde o to jak je velká… ale… poslední dobu mám častěji řezavou, ostrou bolest v podbřišku. Takovou, že chi třeba vstát a úplně mě ta bolest zase srazí na židli. Nebo jdu a úplně se musím zastavit a čekat. Doktorka mi říkala, že to může být od tě cysty. No a v poslední době mívám problém co se týče velké strany. Jdu na velkou a nemůžu pořádně tlačit, jak mě bolí podbřišek. - to může být také od té cysty?-máte někdo zkušenost. to je taková prostě fakt bolest, ale ne ostrá a řezavá. tu mám hodně často. tu řezavou ostrou třeba jen jednou- dvakrát týdně.

Pak mám ještě cystu v tříslové oblasti a na ni mi doktorka řekla, že dokud se nebude zvětšovat na velikost vejce, tak neřešit. Ale mě se někdy zvětší dost. Sice ne jako vejce, ale dost a bolí, že…

Tak já nevím… Máte někdo zkušenosti? Chystám se jít nechat vyšetřit ještě někam jinam.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:27

V druhém případě jde zřejmě o zduření bartolinky,pokud tě bolí,řekni o tom lékařce.Dá se vyoperovat,ale jde o bolestivou záležitost a může se stát,že ti prasknou stehy a pak to máš dole fakt hnusné.Tuto operaci jsem prodělala,stehy praskly a malý stydký pysk mám jakoby roztržený.Není o co stát.Prosím o zachování anonymity,děku­ji,jinak smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 05:08
@Anonymní píše:
V druhém případě jde zřejmě o zduření bartolinky,pokud tě bolí,řekni o tom lékařce.Dá se vyoperovat,ale jde o bolestivou záležitost a může se stát,že ti prasknou stehy a pak to máš dole fakt hnusné.Tuto operaci jsem prodělala,stehy praskly a malý stydký pysk mám jakoby roztržený.Není o co stát.Prosím o zachování anonymity,děku­ji,jinak smazat.

Tak já to mám v ohybu nohy jakoby. Lékařce jsem to řekla a řekla mi to co jsem psala.

Iriskt
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 20:28
Cysta na vaječníku

Dobrý den, mám cystu na levém vaječníku, ten je také to jediné co mi po gynekologickém zákroku zbylo, proto se snažím zjistit co se dá dělat abych o něj nepřišla, momentálně mám už druhý týden bolesti a ne a ne přestat. :(

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 23.09.18 20:35
@Iriskt píše:
Dobrý den, mám cystu na levém vaječníku, ten je také to jediné co mi po gynekologickém zákroku zbylo, proto se snažím zjistit co se dá dělat abych o něj nepřišla, momentálně mám už druhý týden bolesti a ne a ne přestat. :(

A co doktor na to?

Iriskt
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 20:51

@Paola21
Zítra se k němu chystám, ale přitom poslední kontrole mi řekl že záleží na mě jak budu snášet bolesti

sabi-na
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 15:21
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Mám cystu na vaječníku momentálně už 4cm velkou. Už ji mám asi rok a půl. Když jsem byla naposledy u doktorky, tak se mě ptala na vyoperování a pak mi řekla, že ji dá ještě půl roku šanci. No nejde o to jak je velká… ale… poslední dobu mám častěji řezavou, ostrou bolest v podbřišku. Takovou, že chi třeba vstát a úplně mě ta bolest zase srazí na židli. Nebo jdu a úplně se musím zastavit a čekat. Doktorka mi říkala, že to může být od tě cysty. No a v poslední době mívám problém co se týče velké strany. Jdu na velkou a nemůžu pořádně tlačit, jak mě bolí podbřišek. - to může být také od té cysty?-máte někdo zkušenost. to je taková prostě fakt bolest, ale ne ostrá a řezavá. tu mám hodně často. tu řezavou ostrou třeba jen jednou- dvakrát týdně.

Pak mám ještě cystu v tříslové oblasti a na ni mi doktorka řekla, že dokud se nebude zvětšovat na velikost vejce, tak neřešit. Ale mě se někdy zvětší dost. Sice ne jako vejce, ale dost a bolí, že…

Tak já nevím… Máte někdo zkušenosti? Chystám se jít nechat vyšetřit ještě někam jinam.

Nepřemýšlelas o dietě? Ta na cysty všeobecně dobře zabírá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >