Cysta na vaječníku a v tříslové oblasti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:34
Cysta na vaječníku a v tříslové

Dobrý den.

Mám cystu na vaječníku momentálně už 4cm velkou. Už ji mám asi rok a půl. Když jsem byla naposledy u doktorky, tak se mě ptala na vyoperování a pak mi řekla, že ji dá ještě půl roku šanci. No nejde o to jak je velká… ale… poslední dobu mám častěji řezavou, ostrou bolest v podbřišku. Takovou, že chi třeba vstát a úplně mě ta bolest zase srazí na židli. Nebo jdu a úplně se musím zastavit a čekat. Doktorka mi říkala, že to může být od tě cysty. No a v poslední době mívám problém co se týče velké strany. Jdu na velkou a nemůžu pořádně tlačit, jak mě bolí podbřišek. - to může být také od té cysty?-máte někdo zkušenost. to je taková prostě fakt bolest, ale ne ostrá a řezavá. tu mám hodně často. tu řezavou ostrou třeba jen jednou- dvakrát týdně.

Pak mám ještě cystu v tříslové oblasti a na ni mi doktorka řekla, že dokud se nebude zvětšovat na velikost vejce, tak neřešit. Ale mě se někdy zvětší dost. Sice ne jako vejce, ale dost a bolí, že…

Tak já nevím… Máte někdo zkušenosti? Chystám se jít nechat vyšetřit ještě někam jinam.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:27

V druhém případě jde zřejmě o zduření bartolinky,pokud tě bolí,řekni o tom lékařce.Dá se vyoperovat,ale jde o bolestivou záležitost a může se stát,že ti prasknou stehy a pak to máš dole fakt hnusné.Tuto operaci jsem prodělala,stehy praskly a malý stydký pysk mám jakoby roztržený.Není o co stát.Prosím o zachování anonymity,děku­ji,jinak smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 05:08
@Anonymní píše:
V druhém případě jde zřejmě o zduření bartolinky,pokud tě bolí,řekni o tom lékařce.Dá se vyoperovat,ale jde o bolestivou záležitost a může se stát,že ti prasknou stehy a pak to máš dole fakt hnusné.Tuto operaci jsem prodělala,stehy praskly a malý stydký pysk mám jakoby roztržený.Není o co stát.Prosím o zachování anonymity,děku­ji,jinak smazat.

Tak já to mám v ohybu nohy jakoby. Lékařce jsem to řekla a řekla mi to co jsem psala.

Iriskt
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 20:28
Cysta na vaječníku

Dobrý den, mám cystu na levém vaječníku, ten je také to jediné co mi po gynekologickém zákroku zbylo, proto se snažím zjistit co se dá dělat abych o něj nepřišla, momentálně mám už druhý týden bolesti a ne a ne přestat. :(

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 23.09.18 20:35
@Iriskt píše:
Dobrý den, mám cystu na levém vaječníku, ten je také to jediné co mi po gynekologickém zákroku zbylo, proto se snažím zjistit co se dá dělat abych o něj nepřišla, momentálně mám už druhý týden bolesti a ne a ne přestat. :(

A co doktor na to?

Iriskt
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 20:51

@Paola21
Zítra se k němu chystám, ale přitom poslední kontrole mi řekl že záleží na mě jak budu snášet bolesti

sabi-na
Stálice 64 příspěvků 25.09.18 15:21
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Mám cystu na vaječníku momentálně už 4cm velkou. Už ji mám asi rok a půl. Když jsem byla naposledy u doktorky, tak se mě ptala na vyoperování a pak mi řekla, že ji dá ještě půl roku šanci. No nejde o to jak je velká… ale… poslední dobu mám častěji řezavou, ostrou bolest v podbřišku. Takovou, že chi třeba vstát a úplně mě ta bolest zase srazí na židli. Nebo jdu a úplně se musím zastavit a čekat. Doktorka mi říkala, že to může být od tě cysty. No a v poslední době mívám problém co se týče velké strany. Jdu na velkou a nemůžu pořádně tlačit, jak mě bolí podbřišek. - to může být také od té cysty?-máte někdo zkušenost. to je taková prostě fakt bolest, ale ne ostrá a řezavá. tu mám hodně často. tu řezavou ostrou třeba jen jednou- dvakrát týdně.

Pak mám ještě cystu v tříslové oblasti a na ni mi doktorka řekla, že dokud se nebude zvětšovat na velikost vejce, tak neřešit. Ale mě se někdy zvětší dost. Sice ne jako vejce, ale dost a bolí, že…

Tak já nevím… Máte někdo zkušenosti? Chystám se jít nechat vyšetřit ještě někam jinam.

Nepřemýšlelas o dietě? Ta na cysty všeobecně dobře zabírá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >