Třes těla a bušení srdce - může to být od zad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 05.09.18 01:33
Stres? Nevím

Dobry vecer poradte uz jsem zoufalá.. nemohu vykonavat 8 hodinovou fyz. Praci.. 5-6 hodina jeste jde ale pak uz to zacne. Klepani celeho tela buseni srdce… na krvi jsem byla vsechno v poradku.. nechci brat antidepresiva.. muze to byt ze zad? 8o nevím.. prace je fyz narocna v mekaci.. diky za odpovedi

Reakce:

LennyL1
Kecalka 403 příspěvků 05.09.18 04:51

Měla jsi jen záchvat panické ataky, neboj. Nech si napsat Neurol nebo Lexaurin, ale hlavně asi změň práci, pokud Tě tak vyčerpává. A ještě doporučuju hodně hořčíku.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 05.09.18 06:16

Zkus horcik, vydatne svaciny hlavne na bilkoviny, zdrave tuky. Az prijdes domu tak cvic, nejakou relaxacni jogu na zada a protazeni.

allluck
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 05.09.18 07:02

to opravdu vypadá na záchvaty panické poruchy. buď to to řešit, jak psaly holky a nebo opravdu návštěva psychiatričky a začít brát nějaké AD. Neurolem nebo lexaurinem bych to neřešila, to je jen na zklidnění v tom okamžiku, ale neřeší to problém jako takový a ještě k tomu na tom může člověk být těžce závislý :kytka: držím pěsti, prošla jsem si tím a hnus

Bábrdl
Generální žvanilka 21500 příspěvků 05.09.18 07:53
@nataniela1 píše:
Dobry vecer poradte uz jsem zoufalá.. nemohu vykonavat 8 hodinovou fyz. Praci.. 5-6 hodina jeste jde ale pak uz to zacne. Klepani celeho tela buseni srdce… na krvi jsem byla vsechno v poradku.. nechci brat antidepresiva.. muze to byt ze zad? 8o nevím.. prace je fyz narocna v mekaci.. diky za odpovedi

To je teda nepříjemný. :think:

Antidepresiva jsou na deprese, které snad díkybohu nemáš.
Ty zřejmě potřebuješ něco proti úzkosti, asi.

Možná se u tebe takhle blbě projevuje únava.

jkra
Generální žvanilka 24939 příspěvků 05.09.18 08:13

Hele, v mekaci to extra narocny nebude.
Kdybys byla nekde skladnice, nereknu.
ale takto horcik, svaciny, po praci pohyb.
Vim, o cem mluvim.

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 05.09.18 08:24
@Bábrdl píše:
To je teda nepříjemný. :think:

Antidepresiva jsou na deprese, které snad díkybohu nemáš.
Ty zřejmě potřebuješ něco proti úzkosti, asi.

Možná se u tebe takhle blbě projevuje únava.

Ad jsou na oboji, vcetne panickych poruch.

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 05.09.18 08:25
@nataniela1 píše:

Ja take posledni dobou obcas dostanu takovou ataku a pomaha mi na radu psycholozky okamzite neco maleho snist a napit se.

Bábrdl
Generální žvanilka 21500 příspěvků 05.09.18 08:34
@Emimin7 píše:
Ad jsou na oboji, vcetne panickych poruch.

AD se často píšou lidem, kteří trpí úzkostí, protože ta úzkost ráda chodí ve dvojici s depresí. Ale jinak jsou to dvě skupiny léků.

www.dobry-spanek.cz/…epresivy-593

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 05.09.18 08:38
@Verun83 píše:
Zkus horcik, vydatne svaciny hlavne na bilkoviny, zdrave tuky. Az prijdes domu tak cvic, nejakou relaxacni jogu na zada a protazeni.

pod to bych se podepsal :) mě to pomohlo.

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 05.09.18 08:40
@Bábrdl píše:
AD se často píšou lidem, kteří trpí úzkostí, protože ta úzkost ráda chodí ve dvojici s depresí. Ale jinak jsou to dvě skupiny léků.www.dobry-spanek.cz/…epresivy-593

Promin, ale ten clanek je spatne. Staci si napr. vyhledat pribalovy letak Velaxinu. Ja mam uzkostnou poruchu a AD me vylecily aspon o 90%. Deprese i uzkosti vetsinou zpusobi to same, nedostatek Serotoninu. A AD ho zacnou dodavat. U nekoho se nedostatek projevi uzkosti, u nekoho depresi. A antixiolyka jsou jen uklidnovaky, ty neleci.

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 05.09.18 10:57

Dekuji ha reakce :mavam: . Poprve byla panicka ataka. Myslela jsem ze mam infarkt. Vsak to znate.. ted uz vim ze to nic neni akorat proste 8 hod je pro me dost na fyzicku.. a to jsem 25 leta mlada slecna. Uz si prijdu jak hypochondr :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 05.09.18 17:35
@jkra píše:
Hele, v mekaci to extra narocny nebude.
Kdybys byla nekde skladnice, nereknu.
ale takto horcik, svaciny, po praci pohyb.
Vim, o cem mluvim.

pokud děláš v kuchyni, u friťáků nebo grilů, není tam klima, tak to procházka růžovou zahradou fakt není.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >