Reklama

Třes těla a bušení srdce - může to být od zad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 05.09.18 01:33
Stres? Nevím

Dobry vecer poradte uz jsem zoufalá.. nemohu vykonavat 8 hodinovou fyz. Praci.. 5-6 hodina jeste jde ale pak uz to zacne. Klepani celeho tela buseni srdce… na krvi jsem byla vsechno v poradku.. nechci brat antidepresiva.. muze to byt ze zad? 8o nevím.. prace je fyz narocna v mekaci.. diky za odpovedi

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 05.09.18 04:51

Měla jsi jen záchvat panické ataky, neboj. Nech si napsat Neurol nebo Lexaurin, ale hlavně asi změň práci, pokud Tě tak vyčerpává. A ještě doporučuju hodně hořčíku.

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 05.09.18 06:16

Zkus horcik, vydatne svaciny hlavne na bilkoviny, zdrave tuky. Az prijdes domu tak cvic, nejakou relaxacni jogu na zada a protazeni.

allluck
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 05.09.18 07:02

to opravdu vypadá na záchvaty panické poruchy. buď to to řešit, jak psaly holky a nebo opravdu návštěva psychiatričky a začít brát nějaké AD. Neurolem nebo lexaurinem bych to neřešila, to je jen na zklidnění v tom okamžiku, ale neřeší to problém jako takový a ještě k tomu na tom může člověk být těžce závislý :kytka: držím pěsti, prošla jsem si tím a hnus

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 05.09.18 07:53
@nataniela1 píše:
Dobry vecer poradte uz jsem zoufalá.. nemohu vykonavat 8 hodinovou fyz. Praci.. 5-6 hodina jeste jde ale pak uz to zacne. Klepani celeho tela buseni srdce… na krvi jsem byla vsechno v poradku.. nechci brat antidepresiva.. muze to byt ze zad? 8o nevím.. prace je fyz narocna v mekaci.. diky za odpovedi

To je teda nepříjemný. :think:

Antidepresiva jsou na deprese, které snad díkybohu nemáš.
Ty zřejmě potřebuješ něco proti úzkosti, asi.

Možná se u tebe takhle blbě projevuje únava.

jkra
Generální žvanilka 24104 příspěvků 05.09.18 08:13

Hele, v mekaci to extra narocny nebude.
Kdybys byla nekde skladnice, nereknu.
ale takto horcik, svaciny, po praci pohyb.
Vim, o cem mluvim.

Emimin7
Echt Kelišová 8155 příspěvků 05.09.18 08:24
@Bábrdl píše:
To je teda nepříjemný. :think:

Antidepresiva jsou na deprese, které snad díkybohu nemáš.
Ty zřejmě potřebuješ něco proti úzkosti, asi.

Možná se u tebe takhle blbě projevuje únava.

Ad jsou na oboji, vcetne panickych poruch.

Emimin7
Echt Kelišová 8155 příspěvků 05.09.18 08:25
@nataniela1 píše:

Ja take posledni dobou obcas dostanu takovou ataku a pomaha mi na radu psycholozky okamzite neco maleho snist a napit se.

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 05.09.18 08:34
@Emimin7 píše:
Ad jsou na oboji, vcetne panickych poruch.

AD se často píšou lidem, kteří trpí úzkostí, protože ta úzkost ráda chodí ve dvojici s depresí. Ale jinak jsou to dvě skupiny léků.

www.dobry-spanek.cz/…epresivy-593

Havran007
Ukecaná baba ;) 1883 příspěvků 05.09.18 08:38
@Verun83 píše:
Zkus horcik, vydatne svaciny hlavne na bilkoviny, zdrave tuky. Az prijdes domu tak cvic, nejakou relaxacni jogu na zada a protazeni.

pod to bych se podepsal :) mě to pomohlo.

Emimin7
Echt Kelišová 8155 příspěvků 05.09.18 08:40
@Bábrdl píše:
AD se často píšou lidem, kteří trpí úzkostí, protože ta úzkost ráda chodí ve dvojici s depresí. Ale jinak jsou to dvě skupiny léků.www.dobry-spanek.cz/…epresivy-593

Promin, ale ten clanek je spatne. Staci si napr. vyhledat pribalovy letak Velaxinu. Ja mam uzkostnou poruchu a AD me vylecily aspon o 90%. Deprese i uzkosti vetsinou zpusobi to same, nedostatek Serotoninu. A AD ho zacnou dodavat. U nekoho se nedostatek projevi uzkosti, u nekoho depresi. A antixiolyka jsou jen uklidnovaky, ty neleci.

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 05.09.18 10:57

Dekuji ha reakce :mavam: . Poprve byla panicka ataka. Myslela jsem ze mam infarkt. Vsak to znate.. ted uz vim ze to nic neni akorat proste 8 hod je pro me dost na fyzicku.. a to jsem 25 leta mlada slecna. Uz si prijdu jak hypochondr :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12338 příspěvků 05.09.18 17:35
@jkra píše:
Hele, v mekaci to extra narocny nebude.
Kdybys byla nekde skladnice, nereknu.
ale takto horcik, svaciny, po praci pohyb.
Vim, o cem mluvim.

pokud děláš v kuchyni, u friťáků nebo grilů, není tam klima, tak to procházka růžovou zahradou fakt není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama