Reklama

Mam rakovinu prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajuse_h
Povídálka 22 příspěvků 06.09.18 07:30
Mam rakovinu prsu

Ahoj holky, vcera jsem si vyslechla diagnozu rakovina prsu. Mam doma 7m mesicniho chlapecka.. je mi 33 let a jsem uplne zoufala. Prosim je tu nekdo, kdo tim prosel? Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 06.09.18 07:39

To je mi lito :hug: Já neměla ,ale moje maminka ano.Bylo to těžké období ,hlavně po chemoterapii, to jí bývalo dost zle.Vypadali ji vlasy ,obočí ,řasy, všechno. :( Trvalo to asi rok a teď je úplně zdravá .Ona si tu nemoc nepripoustela a byla dost silná ,chtěla ji prostě překonat. Až sem ji obdivovala ,takže hlavu vzhůru a nemyslí na to nejhorší. Bude to těžké ,ještě když máš tak malé dítě,ale určitě to zvládneš .Budu držet palce :hug: Hodně sil a drž se . :kytka:

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 06.09.18 07:45

Ahojky,
to je mi moc líto… :hug: Mám to za sebou také,celý loňský rok jsem se léčila. Pokud by ses chtěla na něco zeptat,piš klidně soukr.zprávu. Drž se,bude to náročné,ale dáš to. :hug:

Victoria1988
Stálice 75 příspěvků 06.09.18 07:47

Mužu se prosím zeptat jak ti to zjistili? Poznala jsi to sama z nějakých příznaků? Jsme v podobném věku a dost zanedbavam prevence a pojišťovna mamograf hradí až od vyššího věku.
A neboj to zvládneš, znám dvě ženy a obe se vyléčily, jsou mnohem horší rakoviny.

Příspěvek upraven 06.09.18 v 07:48

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 06.09.18 07:48

To je mi moc líto. V jakém stadiu Ti to zjistili? Pokud brzy, tak máš opravdu velikou šanci na vyléčení. Babičce to zjistili asi v 60ti letech, i v tom věku to zvládla a zemřela až o 25 let později, rakovina se vrátila a už metastázovala, ale hlavně tělo už bylo staré a unavené na chemoterapie. Vůbec nepochybuj, že to zvládneš. Jsi mladá a silná. Kombinuj i alternativu, bylinky a všechno možné, ta chemoterapie v těle zabije i spoustu zdravých buněk. Držím pěsti!

Kajuse_h
Povídálka 22 příspěvků 06.09.18 07:56

@Victoria1988 mela jsem takovy hnedy vytok z bradavky.. myslela jsem si, ze zanet asi po kojeni.. vydupala jsem si vysetreni a uz to byl fofr :,(

Kajuse_h
Povídálka 22 příspěvků 06.09.18 07:58

@Martule Lukáš jeee.. moc dekuji za zpravu! Nemohla bych prosim napsat treba na FB? Mohu se zeptat na tvuj vek? A take jaka byla diagnoza? Moc dekuji!!!

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 06.09.18 08:01

Moje kamaradka to zjistila extremne brzo a rakovinu ji podle jejich slov vylecili jak nic.
Zalezi na tom stadiu.

Uživatel je onlinebelladonna
Závislačka 2551 příspěvků 06.09.18 08:10

Známá měla v tu dobu ročního chlapce, aktivní ženská, chodila na zkrácený úvazek, nekojila teda. A taky tuto diagnozu. Je o pár let starší, než ty. Loňský rok se léčila chemoterapie ozařování, babičky a tatínek hlídali, muselo to být velmi náročné pro všechny, a teď je v lázních a je v pořádku, prostě po úspěšné náročné léčbě.. Tak všichni věříme, že to bude už dobré. Držím palce.

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 06.09.18 08:11

@Kajuse_h
No,já facebook nemám,nějak mně to nebere. 8) Jsem trochu starší než ty,v době zjištění diagnózy mi bylo 38 let,teď mám čerstvých 40. Děti v té době 4 a 9 let. Diagnóza karcinom prsu,s pozitivními 3 uzlinami,hor­monálně dependentní ER/PR. Více bych radši do SZ,pokud by to nevadilo…

Renny80
Stálice 82 příspěvků 06.09.18 08:20

@Kajuse_h Kamarádka si také prošla rakovinou prsu a vyléčila se. Měla mít předepsáno 6 chemoterapií (dávají prý 4, 6, nebo 8 ) a nakonec ji to stáhli na 4, a to měla nějaký docela agresivní typ nádoru.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 06.09.18 08:37
@Victoria1988 píše:
Mužu se prosím zeptat jak ti to zjistili? Poznala jsi to sama z nějakých příznaků? Jsme v podobném věku a dost zanedbavam prevence a pojišťovna mamograf hradí až od vyššího věku.
A neboj to zvládneš, znám dvě ženy a obe se vyléčily, jsou mnohem horší rakoviny.Příspěvek upraven 06.09.18 v 07:48

ve 33 letech není ani pravidelný mamagraf žádnoucí, to až po 40ce :think: Stačí ultrazvuk a ten ti pojištovna proplatí :think: @Kajuse_h Je mi to moc líto, ale určitě to zvládneš :hug: Zjistili to včas a rakovina prsu má dnes velmi slušnou šanci na vyléčení :palec: Před mnoha léty mi takto onemocněva kamarádka, pak i bývalá spolužačka, též měly doma malé děti :think: Je to už víc jak deset roků, obě se uzdravily a jsou zcela v pořádku :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:41

Ahoj,

já si tím taky prošla. Ve 40 letech. Léčím se od července 2016. Vím, že hodně těžké je to na začátku. Ten obrovský pocit nejistoty. Až ti řeknou co tě čeká… jestli operace, a pak další léčba (chemo, ozařování). Nebo začnou chemoterapii a pak teprve bude operace a ozařování. A pak celý proces začne. Tak už to bude lepší.
Pokud máš diagnozu, tak z biopsie bys měla vědět co je to za nádor. Ty „hodné a nerozšířené“ se třeba jen operují a ozařují. Pokud máš dotazy. Klidně se ptej. Když budu vědět odpovím. M.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 09:02

Drž se. S každou nemocí se dá bojovat. Já mám jiné onemocnění a co bych dala za nějakou nekomplikovanou rakovinu. Po chemoterapii je špatně, ale jen chvíli, týdny a měsíce jsou opravdu jen chvilka. Není to 10 let v kuse. Ale máš naději, s tou je všechno dobré. Já už tuhle naději nemám 20 let. U mě to je holt ten život nějak přežít do smrti. Není mi ani 40.

lapagerie
Kecalka 480 příspěvků 06.09.18 09:17

@Victoria1988 já chodím pravidelně na ultrazvuk jako samoplátce, platím 200,– za vyšetření. Tak si ani nemusíš zařizovat žádanku. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >