Reklama

Zlomená noha v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:06
Zlomená noha v těhu

Dobrý den, jsem v 8 týdnů těhotenství, ještě nemám tehotenskou knížku (průkaz) ani nic jiného. Mam pravděpodobně zlomenou nohu, dneska jsem uklouzla po mokré podlaze, dost mi to oteklo, zítra se chystam na chirurgii, nevíte jak se to řeší v těchto případech?

Reklama

Reakce:

anahita
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 06.09.18 18:15

Tak v prvni rade se vzdy ptaji na moznost tehu a datum.posl MS a vy jste, takze jim to musite rict. Rentgen je velmi nebezpecny v 1trimestru, ale doktor vas dobre a peclive oblozi deskama, ktere nepropousti zareni. Tot vse :-)

Příspěvek upraven 06.09.18 v 18:17

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 06.09.18 18:15

pokud myslis rentgen, tak ti daji olovenou zasteru. urcite si s tim poradi, kdyz to je noha. no a ubytek uvidis. muzes to mit jen nalomene nebo narazene.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:17

@anahita Zas tak hrozne nebezpecny neni, pri rtg nohy dostane asi takovou davku jako pri evropskem letu… Daji ji zástěru a tu nohu normalne zrentgenuji.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.09.18 18:33

Nedava se pro tehotne ochrany oblek a jen misto co je bolestive se necha na snimek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:44

Zlomená noha není až takový problém, dají zástěru a záření není až tak silné.
Minulý týden jsem absolvovala rentgen ruky a hrudní kosti v 6 týdnu. Při rtg hrudníku mě odstínili víc - zástěra a deska a dělali pouze 1 snímek místo 2, u rtg ruky jsem měla už jenom zástěru a dělali se 2 snímky. I gynekolog mě ujistil, že to není žádný problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:45

Děkuju moc holky

anahita
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 06.09.18 23:36

Tak nakecal mi to tak doktor :-) :-) strasit jsem nechtela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >