Botox v šestatřiceti?

1098
22.2.21 21:38

Botox v šestatřiceti?

Otázka zní jasně ano či ne? Mám opravdu hodně viditelné vrásky kolem očí, vějířky, dost se prohloubily za posledních pár let(těhotenství, děti, váhové výkyvy) a trápí mě to, vím že je to opravdu hodně vidět. Bojím se jestli si moc brzy na sebe nebudu plést bič v podobě nutnosti pravidelné aplikace. Bohužel mám takový tip obličeje, hodně hubený, úzký, moje ségra je o 10 let mladší a už se jí taky začínají dělat přesně v těch stejných místech, v mém věku bude vypadat pravděpodobně stejně, prostě asi genetika…Jen doplním že se o pleť starám, používám kvalitní kosmetiku, nekouřím, nepiju, málo se líčím, neopaluji se. Prosím o vaše zkušenosti, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.2.21 22:02

Zrovna dneska jsem se na botox objednala :D a to jsem ještě o par let mladší. Chci řešit mračivku a čelo, uz mi to rozčiluje asi 4 roky, ale před 30 jsem si říkala, že fakt ne. Ale mam suchou atopickou kůži a fakt mam jemné vrásky snad od 25… kolem očí řešit nechci, štve mi jen to čelo. Vím, že budu muset chodit pravidelně, ale když mi to tak rozčiluje už teď a tak dlouho, nejradši bych šla zitra, bohužel ještě 3 týdny musím vydržet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:16

Běž :palec: není to dlouhodobý, ale kolem půl roku to vydrží. Já byla tedy na čele, už kolem 20, ted ale skoro 7 let kvůli těhotenstí a kojení ne a jak mi to chybí..na to se těším snad nejvíc co dokojím :D. Když by tě to nějak neoslnilo, nepůjdeš. Já právě mám taky problematickou pleť a
hlavně mám vrásky přesně tam, kde je má moje mamka. Ale mě ta moje mračivka tak štve :roll: nic nezkazíš :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
3162
22.2.21 22:20

Dala jsem si to ke třicetinám s filozofií, že není třeba, aby se ze začínající vrásky stala viditelná. Byl to přelom říjen/listopad, dneska jsem se dívala že už to povolilo, ale vráska se ještě nedělá, hádám že do dvou měsíců tam zase zajdu.

Co jsem tak vysledovala, nejhorší je přehánění výplní… Jednou budu ve věku kdy mi budou vrásky už fuk, ale ve třiceti ještě ne. Za mě je lepší dřív, než pak řešit hluboké rýhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21303
22.2.21 22:21

Jestli to chceš, tak běž. Brzy určitě není, botox je i prevence dalších vrásek, když budeš spoko půjdeš zas, když ne, necháš to vyprchat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5038
22.2.21 22:21

Botox pomáhá právě většinou na jemnější vrásky, takže vlastně čím dříve, tím lépe. Vzhledem k tomu, že vydrží jen půl roku, tak je třeba chodit pravidelně, pokud chceš stálý efekt. Pokud nejsi proti zásahům do obličeje z principu, tak na tom není nic špatného.
Jen si vyber nějaké kvalitní pracoviště, kde to dělá někdo, kdo má zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:23

Nechala jsem si udělat mračivku a efekt byl tak 3-4 měsíce. Vyhozené 3000,–.

• Citovat
  • Nahlásit
1098
22.2.21 22:58

Super díky holky, je fajn že to můžu zkusit a kdyžtak nechat vyplynout a kdyžtak nepokračovat. Tak to zkusím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 23:29
@Teruška85 píše:
Super díky holky, je fajn že to můžu zkusit a kdyžtak nechat vyplynout a kdyžtak nepokračovat. Tak to zkusím :palec:

Já radím místo botoxu, kyselinu hyarulonovou. Nenadělá takovou paseku jako botox. Po botoxu je ta mimika fakt tvrdá, po kyseline vláčná a krásně se pak po čase vypustí. Začneš s botoxem a už ti nezabere kyselina hyaru. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
50536
23.2.21 01:01

Jestli po tom tak moc toužíš a udělá tě to šťastnou, tak jdi. Já osobně bych na žádné takové zákroky nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
14.8.71 16:03
@Anonymní píše:
Já radím místo botoxu, kyselinu hyarulonovou. Nenadělá takovou paseku jako botox. Po botoxu je ta mimika fakt tvrdá, po kyseline vláčná a krásně se pak po čase vypustí. Začneš s botoxem a už ti nezabere kyselina hyaru. :nevim:

Také bych radila tu kyselinu hyarulonovou, jestli už teda nemáš moc hluboké vrásky. Ale to Ti poradí na klinice. Hlavně si vyber kliniku, kde to umí dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat