Boty na hory pro čtyřletou

3551
28.3.20 19:57

Boty na hory pro čtyřletou

Kupujeme boty vesměs kompromis nebo tak nějak. širší špička, ohebnější. Např. primigi, d. d.stepy na léto keen sandále CNX.
Dneska jsem byli na horách, manželovi se nelíbíli jeji d. d.stepy, že by to chtělo sportovnější bota s lepší podrážkou. Já nechci tvrdé boty. Chci měkké. Ale tedy něco sportovního. chlap by koupil tvrdé salomony a bylo by. Dcera má širokou nohu, vyšší nárt. Nebráním se i barefootům botům na hory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

60270
28.3.20 20:03

Kluk má Keeny, s takovou tou slabší podrážkou. Nevím, čemu řikáš hory. Do Alp bych asi barefooty nebrala. Na naše kopečky v podstatě cokoli, v čem se dá choit. Napadají mi ještě Farebare.
Jsem zvědavá, jestli dotaneš kartáč za hory. :jazyk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.3.20 20:07
@Lama Lama píše:
Kluk má Keeny, s takovou tou slabší podrážkou. Nevím, čemu řikáš hory. Do Alp bych asi barefooty nebrala. Na naše kopečky v podstatě cokoli, v čem se dá choit. Napadají mi ještě Farebare.
Jsem zvědavá, jestli dotaneš kartáč za hory. :jazyk: :lol:

myslím tady naše hory Lysá hora apod. DO Alp nepojedeme… Koukala jsem na keeny CNX. https://www.mamikup.cz/…-cnx-ruzova/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1213
28.3.20 20:08

@Veru1987
My kupujeme ty Keen CNX, nebo i ty tvrdsi a vzdy spokojenost.

Edit: Salomon mam ja, videla jsem i detske a prijdou mi v pohode. Keen jsou, dle me, trochu sirsi.

Příspěvek upraven 28.03.20 v 20:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.3.20 20:08
@Lama Lama píše:
Jsem zvědavá, jestli dotaneš kartáč za hory. :jazyk: :lol:

Kartač za hory…??? Beru to jako hory i u nás když jdeme na kopec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.3.20 20:14
@K82 píše:
@Veru1987
My kupujeme ty Keen CNX, nebo i ty tvrdsi a vzdy spokojenost.

Edit: Salomon mam ja, videla jsem i detske a prijdou mi v pohode. Keen jsou, dle me, trochu sirsi.

Příspěvek upraven 28.03.20 v 20:09

Náhodou nemáte ty keen ve vel. 27? potřebovala bych délku a šírku stélky. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1213
28.3.20 20:18

@Veru1987
Bohuzel, dceri bude 7 a nozka 33..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20171
28.3.20 20:18

Detem kupuji na turistiku keeny. Ocenuji multifunkcnost. Letos v nich odchodili znacnou cast zimy, jednou v tom jelita vyrazili i na sjezdovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60270
28.3.20 20:21
@Veru1987 píše:
Kartač za hory…??? Beru to jako hory i u nás když jdeme na kopec

Tady místní gestapo umlátí lopatou a zasype vápnem každého ikdyž jde do lesa. Foukne vítr, odnese tvýho covida a zahubíš jejich babičku. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60270
28.3.20 20:22
@Svistice píše:
Detem kupuji na turistiku keeny. Ocenuji multifunkcnost. Letos v nich odchodili znacnou cast zimy, jednou v tom jelita vyrazili i na sjezdovku.

mám to stejně. Celokožené, nosí je říjen-březen + veškeré výlety do přírody nebo když je déšť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20171
28.3.20 20:27

Zrovna dneska jsem holce na vyprodeji rock pointu objednala do zalohy o cislo vetsi jen za 890 kc. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.3.20 20:33
@Svistice píše:
Zrovna dneska jsem holce na vyprodeji rock pointu objednala do zalohy o cislo vetsi jen za 890 kc. :pankac:

tam nebyli na nás ty CNX, chtěla jsem ty měkčí. https://www.mamikup.cz/…-cnx-ruzova/?….
Máme objednáno tyto. Byla tam sleva 20procent. Takže 1200

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20171
28.3.20 20:36
@Veru1987 píše:
tam nebyli na nás ty CNX, chtěla jsem ty měkčí. https://www.mamikup.cz/…-cnx-ruzova/?….
Máme objednáno tyto. Byla tam sleva 20procent. Takže 1200

Ty nemam ozkousene. Mym detem jsou bohuzel i nektere keen modely v prstove casti uzke. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.3.20 20:38
@Svistice píše:
Ty nemam ozkousene. Mym detem jsou bohuzel i nektere keen modely v prstove casti uzke. :zed:

Já mám zkušenost se sandálemi cnx, ty jsou široké a ohebné. Uvidíme. Poštovné bylo zdarma, kdyžtak pošlu zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20171
28.3.20 20:43
@Veru1987 píše:
Já mám zkušenost se sandálemi cnx, ty jsou široké a ohebné. Uvidíme. Poštovné bylo zdarma, kdyžtak pošlu zpět.

Ty jejich sandaly se mi nelibi. Jsou na olivku, coz je na ty vysoke narty na prd, blbe se do nich leze (mam ozkouseno na sobe) a nelibi se mi ta jakoby umela stelka. Je mi to neprijemne, preferuji klasickou savou. Takze sandaly bereme protetiky nebo sante.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama