Boty pro dítě

2
19.3.21 15:56

Boty pro malou

Dobrý den, jsem tu nová, takže zatím nevím, jak to tady funguje. Potřebovala bych pomoct a poradit. Jelikož jsou v tuto dobu všechny obchody zavřené, tak si nevím rady s botami pro dceru. Je jí 5let a má docela dost širokou nohu(při měření na papíře má v nejširším místě nožičku 8cm širokou) a vysoký nárt. V obchodech jsme vždycky zkoušely, co se dalo, ale na její nohu byly k mání tak jedny boty z deseti, někdy vůbec nic. Nikdy jsem jí přes internet boty neobjednávala, takže mám docela obavy, kde a jaké boty vlastně koupit.
Můžete mi, prosím, někdo poradit, kam na netu zabrousit? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30287
19.3.21 16:01
@Cililink píše:
Dobrý den, jsem tu nová, takže zatím nevím, jak to tady funguje. Potřebovala bych pomoct a poradit. Jelikož jsou v tuto dobu všechny obchody zavřené, tak si nevím rady s botami pro dceru. Je jí 5let a má docela dost širokou nohu(při měření na papíře má v nejširším místě nožičku 8cm širokou) a vysoký nárt. V obchodech jsme vždycky zkoušely, co se dalo, ale na její nohu byly k mání tak jedny boty z deseti, někdy vůbec nic. Nikdy jsem jí přes internet boty neobjednávala, takže mám docela obavy, kde a jaké boty vlastně koupit.
Můžete mi, prosím, někdo poradit, kam na netu zabrousit? Děkuji

A zkusila jsi objednat přesně tu značku, co máte vyzkoušenou? Podle mě Santé má trochu velkorysejší velikosti. A je to navic česká značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
19.3.21 16:02

Široké značky bot jsou obvykle Keen, Peddy, Jonap, DDStep, Fare, Protetika, Sante. Neplatí to bohužel pro všechny modely a každou sezonu.

A pak barefood botky.

Jinak loni na jaře i letos při zavřených obchodech beru dětem stejnou značku a model, co měly, jen ve větší velikosti.
Jen letos mi teda oba dorostli do přechodové velikosti, tak tam to bude asi horší. Jarní teda máme, ale budou pak potřebovat letní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
19.3.21 16:04

Littleshoes.cz nebo bosonozka.cz, filtruj boty pro širokou nohu. U každé značky mají tabulku velikostí včetně šířek, popř. je můžeš kontaktovat a poradí ti, minimálně paní z Little shoes je super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
19.3.21 16:05

A nepsal tady někdo, že zdravotní obuv je otevřena? V nejhorším bych zamířila tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
19.3.21 16:08

Dcera má taky širší nohu a sedí jí DDStep. Objednávala jsem na Bosonozka.cz, uvádí délku u šířku a případně můžeš zdarma vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
19.3.21 16:25

Mame to stejne, kupuji barefoot. Příčí se mi cpat sirokou nohu do uzkych bot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
19.3.21 16:37

Koupila bych Crocsy on-line. Jsou to 2-velikosti, jsou širší a stejně bude za chvíli teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3450
19.3.21 16:44

Podívej se na web botickarna.cz Mají tam u každé boty přesné rozměry a na chatu poradí, když váháš třeba mezi dvěma modely. Já tam loni objednávala první boty pro dceru a padly jí jako ulité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
19.3.21 16:58
@petruš78 píše:
Koupila bych Crocsy on-line. Jsou to 2-velikosti, jsou širší a stejně bude za chvíli teplo.

To je vtip, ne? To jsou boty leda na pláž nebo na krátkodobé nošení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.3.21 17:20

Tak jsme na to s manželem mrkli…z těch cen ho málem trefil šlak! Botů mají krásných spousty, tak teď vybrat ty správné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
19.3.21 17:59
@Cililink píše:
Tak jsme na to s manželem mrkli…z těch cen ho málem trefil šlak! Botů mají krásných spousty, tak teď vybrat ty správné.

Barefoot prodas cca za pulku kupni ceny pak na bazaru, kdyz je uplne nezlikviduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
19.3.21 20:04

Nase deti mají podobně široké nohy a takové boty se prostě neprodávají. Našla jsem snad jen jeden model camper, ale ty zas nejdku utáhnout na úzký kotník. DDstep zoufale úzké. Jonap, Fare, Beda… taky užší, než potřebujeme, ale třeba jen o 2 až 3 mm, tak ty berem, protože to prostě jinak nejde. Jeden starší model merrel je pěkně široký. Ale je to fakt bída, krom těch jedněch camper jsem opravdu nenarazila na boty šířkou zcela vyhovující. Nehledě na to, ze něco jako boty na litacku neexistuje, protože do toho bych jim musela uříznout malicky. A kupovat sestery boty po tisicovce, 4 až 5× ročně, to je velká legrace, no ale co už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
20.3.21 08:13

Já jsem prostě koupila ty co měla předtím a zimní doufám že do léta budou obchody otevřené protozr sandále jsem vyhodila neb je pochcala venkovní kočka :pocitac: a nevím už co to bylo zač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
20.3.21 08:15

Malá má taky širší nohy a sedí protektika a fare a holínky máme z tchiba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat