Celoroční boty - úzký kotník, širší přes prsty

467
2.3.21 16:08

Celoroční boty - úzký kotník, širší přes prsty

Dobrý den, potřebuji objednat dětské boty (vel. cca 27) z eshopu. Máte tip na celoroční boty, které by byly dost ohebné, úzké v patě a širší přes prsty a měly aspoň trochu místa na palec a především pevný opatek? Protetika v patě dobrá, přes prsty úzká, Primigi i Fare jsou široké v patě. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6640
2.3.21 16:39

@Finkaa dd step? Ale v téhle velikosti snad nikde nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8895
2.3.21 17:31

Dcera s takovouto nohou nosí už leta Viking, jsme s nimi spokojení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
2.3.21 17:38

Dcera má takovou nohu a ve velikosti, kterou požaduješ, jí seděly Superfit, D.d.step, Primigi, Viking. Ale jen některé modely těchto značek, některé neseděly vůbec. Tuším, že na úzkou patu jsou i některé modely Jonap. Co jste kupovali doteď? Většinou to dělám tak, že když se některé boty osvědčily, koupím pak ty samé ve větší velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
2.3.21 17:49

@janickaIII Děkuji za tip - D. D. step u nás měli už jen bez pevného opatku a to nechci. @Aliik Děkuji. Zkusím pohledat a objednat.
@MiaBea Teď zimní měla Primigi - byl to trochu kompromis, ale šlo to. Tak jsem objednala tři modely a nesedí žádný, no s velkou tolerancí možná jeden, ale tam je ta noha stažená až nad kotníkem a mám strach, že kotník nebude dobře fixovat a ještě víc se bude vbočovat dovnitř a taky ve špici není moc místa pro palec - zužují se. Jinak ji budou tři, tak těch značek moc neměla - měla Jonapy, ale kotníkové ve větších velikostech je trochu problém najít. Pak Pegres a D.D.step. Superfity zkoušela, ale jsou úzké (šířka M), teda nepodařilo se mi najít šířku W.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8895
2.3.21 17:52

@Finkaa Vikingy měla dcera nejradši tyhle, a píšou tam i přesné délky a šířky po přeměření, třeba to pomůže ;)
https://outdoorkids.cz/…e-ii-mid-gtx
Edit: Do Superfitek se jí nevešel malíček ani do šířky V. A to má jinak nožku celkem drobnou, jen širší prsty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
2.3.21 17:53
@Finkaa píše:
@janickaIII Děkuji za tip - D. D. step u nás měli už jen bez pevného opatku a to nechci. @Aliik Děkuji. Zkusím pohledat a objednat.
@MiaBea Teď zimní měla Primigi - byl to trochu kompromis, ale šlo to. Tak jsem objednala tři modely a nesedí žádný, no s velkou tolerancí možná jeden, ale tam je ta noha stažená až nad kotníkem a mám strach, že kotník nebude dobře fixovat a ještě víc se bude vbočovat dovnitř a taky ve špici není moc místa pro palec - zužují se. Jinak ji budou tři, tak těch značek moc neměla - měla Jonapy, ale kotníkové ve větších velikostech je trochu problém najít. Pak Pegres a D.D.step. Superfity zkoušela, ale jsou úzké (šířka M), teda nepodařilo se mi najít šířku W.

Chápu dobře, že chcete kotníkové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
2.3.21 18:01
@Aliik píše:
@Finkaa Vikingy měla dcera nejradši tyhle, a píšou tam i přesné délky a šířky po přeměření, třeba to pomůže ;)
https://outdoorkids.cz/…e-ii-mid-gtx
Edit: Do Superfitek se jí nevešel malíček ani do šířky V. A to má jinak nožku celkem drobnou, jen širší prsty.

Přesně tyto seděly dceři taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
2.3.21 18:06

@Aliik Díky. Vypadají dobře. Jen teď trefit velikost - dle té tabulky jsem přesně mezi…
@MiaBea Ano raději bych kotníkové. Nízké chci koupit až na léto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8895
2.3.21 18:07

Vikingy jsou obecně menší, určitě o půl čísla než Superfitky. A jak jsou lehké, snesou se větší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
2.3.21 18:08
@Finkaa píše:
@Aliik Díky. Vypadají dobře. Jen teď trefit velikost - dle té tabulky jsem přesně mezi…
@MiaBea Ano raději bych kotníkové. Nízké chci koupit až na léto.

Co se týče velikosti, tak ty Vikingy mají zaoblení na patě, brala jsem většinou o číslo větší než jiné boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat