Doporučte prosím bačkorky pro potící se nohy

507
6.2.21 14:55

Doporučte prosím bačkorky pro potící se nohy

Ahoj, synovi je něco přes 2 roky a strašně se mu potí nohy. Ve venkovních botách to teď v zimě docela jde, ale doma v bačkorách děs. Zkusili jsme několik druhů a značek, ale bez většího úspěchu. Nemáte zkušenost s nějakým typem nebo značkou? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20344
6.2.21 15:05

Davala jsem doma i do skolky letni kožené sandale, v tom se noha nepotila. Proste jsem na koncem léta koupila misto backor o cislo vetsi sandale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
6.2.21 15:07

Tak mu nedávej žádné bačkory. Stačí teplé ponožky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
6.2.21 15:07

@Hanka1 No vidíš, to by mě nenapadlo, dekuju za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
6.2.21 15:16
@PeBa12 píše:
Tak mu nedávej žádné bačkory. Stačí teplé ponožky

Naše doktorka razí heslo, že dítě by mělo mít i na doma kvalitní bačkory - kvuli polochým nohám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14522
6.2.21 15:21

Děti doma nikdy bačkory neměly. U nás je nosí jen manžel. Do školky jsem kupovala sandály. Jen si prohlídej, aby měly hodně měkkou a ohebnou podrážku. Jinak budou nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
6.2.21 15:31

Naše děti nikdy neměly doma bačkory, ani já je nenosim. A představa tvrdých sandálů neustále na nohou se mi taky nelíbí. A máme všichni krásnou klenbu. Ono nemusíš tu doktorku tak slepě poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
6.2.21 15:50

Kdo nosi doma backory? Proc? Za me teda zbytecny a strasne nepohodlny. Nikdo z okoli u nas nenosi boty doma. A zadny problemy s klenbou nemaj.
Zkus taky dat lepsi ponozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
6.2.21 16:46
@Petája píše:
Naše doktorka razí heslo, že dítě by mělo mít i na doma kvalitní bačkory - kvuli polochým nohám..

No vidíš a naše zas říká, že je nejlepší chodit doma bez bačkor ;) Ani jedno moje dítě bačkory nenosí a ploché nohy nemají :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
6.2.21 16:57
@PeBa12 píše:
No vidíš a naše zas říká, že je nejlepší chodit doma bez bačkor ;) Ani jedno moje dítě bačkory nenosí a ploché nohy nemají :dance:

Co doktor, to názor :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20344
6.2.21 17:25

My vsichni nosime doma Crocsy…v lete chodim na boso, ale v zime mi je zima od nohou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
6.2.21 21:47

@Micaella22 Tak třeba my je nosíme, protože máme studené podlahy. Já zase neznám nikoho, kdo by je nenosil :) Lidi se holt asi dělí na bačkoráře a bosonožky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat