Boule na uzlinách

25.11.19 20:35

boule na uzlinách

Dobry den, ahoj všichni,
v srpnu jsem sem psala ze se mi objevila tvrdá boule za uchem, na uzlinách. Byla jsem s tím u doktora, ten mi řekl, že uzliny někdy takhle reagují. Mně se to ale nějak nezdá. Mám ji tam furt stejně velkou nebolestivou a žádné další příznaky. Nevíte co by to mohlo být? Bojím se různých nádoru, ale to by se zvětšovala ne?
Díky všem za vaše názory. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

66
25.11.19 20:48

Chce to sono, aby se poznalo, co to je.. ja si také myslela, ze mam zvetsenou uzlinu a vyklubal se z toho pleomorfni adenom, nastesti je to nezhoubny nador, ale na operaci jsem musela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:13
@Anonymka04 píše:
Dobry den, ahoj všichni,
v srpnu jsem sem psala ze se mi objevila tvrdá boule za uchem, na uzlinách. Byla jsem s tím u doktora, ten mi řekl, že uzliny někdy takhle reagují. Mně se to ale nějak nezdá. Mám ji tam furt stejně velkou nebolestivou a žádné další příznaky. Nevíte co by to mohlo být? Bojím se různých nádoru, ale to by se zvětšovala ne?
Díky všem za vaše názory. :srdce:

Kdy jsi s tím byla u doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:17
@Černá vdova píše:
Kdy jsi s tím byla u doktora?

v srpnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:30
@Anonymka04 píše:
v srpnu

To už je dlouho, šla bych znova. Zkus ORL.
Můj syn měl zvětšenou uzlinu, šli jsme na dětské a tam mi řekli, že jsme měli jít na ORL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
25.11.19 21:34

Zvětšená uzlina může být i u toxoplazmózy, moje příbuzná to tak měla. Vyšetření se dělá z krve. Může to být cokoliv, třeba vůbec ne vážné, ale určitě bych to nenechala jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:35
@Černá vdova píše:
To už je dlouho, šla bych znova. Zkus ORL.
Můj syn měl zvětšenou uzlinu, šli jsme na dětské a tam mi řekli, že jsme měli jít na ORL.

dobre dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:36
@bjitka123 píše:
Zvětšená uzlina může být i u toxoplazmózy, moje příbuzná to tak měla. Vyšetření se dělá z krve. Může to být cokoliv, třeba vůbec ne vážné, ale určitě bych to nenechala jen tak.

dobre někam ještě zajdu dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama