Boule na vagíně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:38
Boule na vagíně

Ahoj, udělala se mi na vagíně blíže k trislu taková malá boulicka, nejdříve jsem si myslela jestli nejde o zarostlý chloupek, protože se mi občas udělá takový ten beďar. ale nejde to vymáčknout a hrozně to bolí (nejen na dotyk) a za jeden den se to zvetsilo, teď je to velké jako fazolka. nevite co to může být? Jsem v 21 TT a nevím jestli mám běžet k doktorovi.Jsem dost stydlivá, takže mi je trapné si tam zajít kdyby to opravdu byl jen zarostlý chloupek.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 21. týden těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:41

Určitě bych zašla. Také jsem to kdysi měla a bylo to dost nepříjemné, bolestivé, dostala jsem na to višňák

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 21:42

to bude absces, nic s tím nedělej, ono to v 99 % samo zase zmizne, hlavně to nemačkej

Dory22
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 29.03.19 21:50

To bude na 100% abces (zánět).
Taky se mi to stalo. A jednou se mi udělal i podpaží (byl až o velikosti vlašského ořech). Bolest ukrutná. Nemohla jsem na ruku. Měsíc jsem se týrala. Potom jsem si koupila mast Višněvského a úplná paráda. Dala jsem větší množství masti na odličovací tampónek a dala na postižené místo a vydržela co nejdéle. Měla jsem to tam třeba 3 hodiny. A potom zas. Potom se tam udělala bíla dírka a hnis šel ven. A potom to bylo dobré. Důležitá je hygiena. Kdyby tě něco zajímalo, tak se klidně zeptej.

MartinKa36
Závislačka 3649 příspěvků 29.03.19 21:51

propíchnout sterilní jehlou vymačkat hnis…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:52

@Dory22 a tu mast seženu normálně v lékárně bez předpisu? Nebo musím k tomu lékaři? :) A můžu ji používat i když jsem tehotna?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:53

@MartinKa36 to jsem právě také zkoušela a vůbec to nejde . Za prvé.z toho teče jen krev a za druhé to ukrutně bolí :/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:55

Varix (to dost zlobilo kolegyni v těhotenství), Bartholiniho žláza, zarostlý chlup, uzlina…může to být cokoliv. Jestli je další kontrola v dohledné době, nechala bych to na ní. Jinak i ten chlup dokáže dost potrápit, moc bych to nenípala, aby se to ještě nehoršilo.
Jinak pokud to je vidět venku, asi to nebude na vagíně = pochva, ale spíš na vulvě = vnější pohlavní orgány.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 29.03.19 21:55

@MartinKa36
Ne každý na to má koule, aby si to propíchl. :mrgreen:
Já ty koule taky meměla. A ten balzám višňák je skvělý. Namažeš a ona se tam udělá dirka a hnis vytece sam. Potom už sem to klidně zmackla,aby vytekl rychleji.
Mezi nohama mi prdnul sám. Ale podpaží to byl masakr. Venku bylo skoro 40 stupňů a hrozně se to pořád zapařovalo. Hrozně to pálilo. Teď tam mám jizvu jak do prčic.

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 21:57
@Anonymní píše:
@MartinKa36 to jsem právě také zkoušela a vůbec to nejde . Za prvé.z toho teče jen krev a za druhé to ukrutně bolí :/

já si to nikdy nepropichovala, z toho můžeš dostat infekci, to bych fakt nedělala, kor ne v těhotenství
já s tím nikdy nic nedělala a zmizelo to samo
ale ten Višňák taky může být dobrý, asi se tím hojení urychlí

Dory22
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 29.03.19 21:57
@Anonymní píše:
@Dory22 a tu mast seženu normálně v lékárně bez předpisu? Nebo musím k tomu lékaři? :) A můžu ji používat i když jsem tehotna?

Ano je bez předpisu. Zkus mrknout na net. Určitě to tam bude napsané. Jmenuje se to Višněvského balzám. :)
Opravdu doporučuji. Bez něho bych asi umřela. :mrgreen:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 29.03.19 21:59

To jsem teď taky řešila, vyděšeně jsem to předevčírem ukazovala manželovi, včera větší-namazala jsem factu mastí(sice je to na hemeroidy ale podporuje vstřebávání) a dneska menší a bolí míň.Zřejmě zánět nějaké žlázky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 22:00

Holky všem moc děkuji za rady,zkusim zítra zajed do lékárny

Dory22
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 29.03.19 22:03
@Anonymní píše:
Holky všem moc děkuji za rady,zkusim zítra zajed do lékárny

Dej potom vědět. :)

Váš příspěvek
Reklama