Reklama

Jak vyléčit bradavici u dvouletého syna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska005
Povídálka 18 příspěvků 13.10.10 10:16
bradavice

prosím o pomoc už sem zoufalá, mám 2letého syna, který si v léte z bazénu dones bradavici. Již jsme 3× byli navypálení DUSÍKEM a nic.Prosím tedy o radu moc děkuji

Reklama

Reakce:

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.10 10:22

Berusko úplně soucítím,fakt je že s dítětem to může být jinak ale já se bradavice zbavila jedině vypalení laserem,byla jsem na dusíku 4× a nikdy více je to jen trápení a bolest.Laser sice platíš ale pokud už je to jen poslední možnost tak máma ty peníze i dá myslím..Já byla tady http://www.llc.cz/ mají tam kontakt email i tel zkus jim zavolat nahlaš stáří dítěte a uvidíš co ti řeknou,nebo najdi laserovécentrum v tvém okolí…Držím pěsti

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.10.10 10:22

Hele, možná blbá rada, ale v babských receptech proti bradavicím je i „zaříkávání“. Princip je v tom, že se člověk na to místo soustředí a aktivuje tak obranné mechanismy, které zničí viry, co způsobují bradavici. Prostě něco jako hypnóza. U dvouletého by to i fungovat mohlo, klidnbě jako v pohádce nějaké čárymáry, musí tam být formulka, že se chvíli na to místo soustředí a že bradavice zmizí.
Rozhodně tím nic nezkazíš :wink:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 13.10.10 10:35

tak my se toho taky nemohli zbavit ,nefungovali vodičky od kožní ani dusím naopak se to rozlízalo ,dokud mi švagr nedoporučil vodičku ,co se dává jen 1× týdně po dobu 4 týdnů ,stojí asi 200kč ,ale zabralo to Acetocaustin.
jo je to taky volně prodejné .

Příspěvek upraven 13.10.10 v 11:09

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 13.10.10 11:06

Zkus Verumal, dá se koupit i volně, celkem pomáhá. My zase dost bojujeme s moluskama.

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 13.10.10 11:33

Bojuju s nima rok,nepomohlo pořádně nic až tinktura z vlaštovičníku od Epamu.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 13.10.10 11:49

zkus to co jsem psala .Malej to měl přes půl roku a pořád se rozlejzaly ,celé prsty oloupané od všemožných patlátek a až toto pomohlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >