Jak vyléčit bradavici u dvouletého syna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beruska005
Povídálka 18 příspěvků 13.10.10 10:16
bradavice

prosím o pomoc už sem zoufalá, mám 2letého syna, který si v léte z bazénu dones bradavici. Již jsme 3× byli navypálení DUSÍKEM a nic.Prosím tedy o radu moc děkuji

Reakce:
andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.10 10:22

Berusko úplně soucítím,fakt je že s dítětem to může být jinak ale já se bradavice zbavila jedině vypalení laserem,byla jsem na dusíku 4× a nikdy více je to jen trápení a bolest.Laser sice platíš ale pokud už je to jen poslední možnost tak máma ty peníze i dá myslím..Já byla tady http://www.llc.cz/ mají tam kontakt email i tel zkus jim zavolat nahlaš stáří dítěte a uvidíš co ti řeknou,nebo najdi laserovécentrum v tvém okolí…Držím pěsti

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.10.10 10:22

Hele, možná blbá rada, ale v babských receptech proti bradavicím je i „zaříkávání“. Princip je v tom, že se člověk na to místo soustředí a aktivuje tak obranné mechanismy, které zničí viry, co způsobují bradavici. Prostě něco jako hypnóza. U dvouletého by to i fungovat mohlo, klidnbě jako v pohádce nějaké čárymáry, musí tam být formulka, že se chvíli na to místo soustředí a že bradavice zmizí.
Rozhodně tím nic nezkazíš :wink:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 13.10.10 10:35

tak my se toho taky nemohli zbavit ,nefungovali vodičky od kožní ani dusím naopak se to rozlízalo ,dokud mi švagr nedoporučil vodičku ,co se dává jen 1× týdně po dobu 4 týdnů ,stojí asi 200kč ,ale zabralo to Acetocaustin.
jo je to taky volně prodejné .

Příspěvek upraven 13.10.10 v 11:09

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 13.10.10 11:06

Zkus Verumal, dá se koupit i volně, celkem pomáhá. My zase dost bojujeme s moluskama.

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 13.10.10 11:33

Bojuju s nima rok,nepomohlo pořádně nic až tinktura z vlaštovičníku od Epamu.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 13.10.10 11:49

zkus to co jsem psala .Malej to měl přes půl roku a pořád se rozlejzaly ,celé prsty oloupané od všemožných patlátek a až toto pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >