Bradavice okolo nehtů

Anonymní
11.2.21 20:09

Bradavice okolo nehtů

Zdravím, má prosím někdo zkušenost s léčbou bradavic kolem nehtu nebo pod nehty? Zkoušela jsem několik přípravků a po pravdě v této lokalizaci je to velmi bolestivé. Jezdím na dermatologii na cévní laser a používám Endwarts pen, ale zatím bez výsledků. Prstíky mám kvůli dětem zavázané od doby co to léčím už 4 měsíce a začínám se bát, zda se toho někdy zbavím. Je to hodně limitující. Jsem již objednaná na imunologii. Užívám Hlívu ústřičnou a vitamíny už třetí měsíc a nic. Zkoušela jsem měsíc potírat Tea tree, Verrumal i Kolodium. Po česneku v octu jsem měla akorát bolavé prsty.
Nevidím světlo na konci tunelu a nevím na koho se obrátit. Byla jsem už u dvou dermatologů a vždy mi dali jen vodičku a bojujte.

Omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mě citlivé téma.

Budu ráda, za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19590
11.2.21 20:46

Ja to mela jaka mala, vsechny prsty na rukou kolem nehtu plne bradavic. Babicka mi to potirala vlastovicnikem a dalsi takove pokusy, ktere x let nikam nevedly. Pak me mamka dotahla k jine kozni lekarce (ta puvodni taky mastickovala), ta se zeptala, ktera bradavice byla prvni, tu vypalila, plus jeste asi 3 namatkou a vsechny zbyle zmizely. Vim, ze rikala, ze kdyz se znici ta “materska”, ostatni zmizi a u me to trefila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10092
11.2.21 21:10

Já jich měla jako malá taky plné prsty a ruce, k tomu jednu fakt obří pod kolenem. Párkrát na kožním vypalovala, pak jsme dostala takové to leptání a nic nepomohlo. Nakonec jsme se zmínili o té velké, tu 3× vypálila a zmizely úplně všechny ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
11.2.21 21:32

Jako malá jsem měla na chodidlech kuří oka. Chodila jsem na kožní to vypalovat a mazala jsem to něčím co vypadalo jako průhledný lak na nehty. K tomu jsem trpěla ekzémy na očních víčkách, to jsem taky mazala, ale jinou mastičkou. Chodila jsem na plavání 3× týdně. Když jsem přestala zmizeli i tyhle problemy. A myslím, že na tom o té mateřské bradavici něco bude, protoze úplně stéjně to bylo s kuřími oky, jakmile zmizelo to první největší, tak bylo po nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
11.2.21 22:06

Mela jsem na rukou ty povrchove bradavice a vis co mi pomohlo? Namocit platek cibule do octa a prilozit na bradavici a zavazat obvazem. Kazdy den ale alespon tyden a zmizeli. Na nohach vnitrni bradavice a polevala jsem moci. Tete to pomohlo, me a kamaradce. Doporucuju a uvidis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat