Hojení piercingu v nosu

Anonymní
10.2.21 22:26

Hojení piercingu v nosu

Ahojky, mám na vás takový dotaz. 2 měsíce a kup jsem si sama píchala piercing do nosu, konkrétně nostril, ale nějak se mi špatně hojí. okolí mám pořád červené. občas to i malinko bolí. už nevim co s tím. vyzkoušela jsem snad vše (dezinfekce, solný roztok, heřmánek, framykoin, alpa, borová voda, tea tree olej. teď si na to 3 týdny dávám pouze borovou vodu. ale nezabírá. velká část strany nosu, kde je piercing, tak je rudá jak rajče. zkoušela jsem náušnici několikrát měnit za hubenější. Ale bez výsledku. 2 měsíce a kus je dle mého názoru dlouhá doba na hojení. NEVITE PROSIM, CO NA TO ZABIRA? UZ NEVÍM, CO S TÍM. DĚKUJU ZA VAŠE RADY A TIPY…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
10.2.21 23:15

Klidně můžeš mít podrážděnou kůži i chrupavku ze všech těch sajrajtů, cos na to patlala. Pokud jsi měla sterilní jehlu s kanylou a sterilní šperk, stačilo ránu 3× denně vyčistit solným roztokem, odmočit stroupky a očistit mokrou vatovou tyčinkou. Žádný další (zbytečně dráždivý) blbosti nejsou potřeba. Maximálně si teď udělej odvar z řepíku, vychlaď ho a zkus si dávat chladivý obklady. Taky si vždycky důkladně umyj ruce, než na nos sahneš a nijak si se šperkem nehraj a netoč, dokud nebude zahojeno. Co se týče materiálu, chirurgická ocel je fajn, výjimečně na ni může být reakce. Já byla spokojená s titanem a první rok jsem ho neměnila, až když bylo vše důkladně zhojeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
11.2.21 00:02

Vyměňila bych kov, mně třeba vůbec nesedla ocel a stříbro bylo ok. Pokud máš pecku vyměň za kroužek, ať může kůže okolo rány dýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64248
11.2.21 07:28

Sis mohla píchnout nerv, tp se povedlo mě v uchu a nakonec jsem musela sundat všechny Pierce.. Naštěstí to za 15 let přešlo :mrgreen: zkus jiný kov, víc už asi nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat