Brebenti deti, s VD?

Anonymní
13.11.19 13:06

Brebenti deti, s VD?

Dcera přes 3r, má podezření na vývojovou dysfazii ohledně řeči, zatim to nemáme řešit, prý to zkusíme dohnat, říkali v MS. Normálně mluvi už docela srozumitelně a hezky, jen špatně skloňuje atd. Ale někdy treba když s ní ležím v posteli tak se začne chovat divně..začne brebtat že ji vůbec nejde rozumět a divně se u toho tváří.. vždy jsem z toho nervózní, bála sem se i že třeba něco špatného někde zažila nebo nevim… dělají tohle i vaše děti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.19 13:21

Ještě dodám, že na ni sedí spíš adhd než vd..i nám napřed řekli že je nejspíš mírně hyperaktivni

• Citovat
  • Nahlásit
1508
13.11.19 13:33

Já nevím, co znamená breptat, ale dcera 3r někdy spustí žvatlaní vymyšlenou řečí, zní to dost divně a předpokládám, že to nosí ze školky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
13.11.19 13:49

Jestli mluví hezky a srozumitelně, proč máte podezření na dysfázii? co tak vím, tak děti brebentí bez ohledu na dysfázii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9072
13.11.19 13:53

Synovi jsou dva, začíná srozumitelně mluvit a někdy začne brebentit a je k nezastavení. Přijde mi to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9317
13.11.19 14:25

Tohle je snad u deti normalni ne :think: pokud se pletu, tak jsou moje deti divne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama