Problém v nové školce

Anonymní
12.11.19 19:52

Problém v nové školce

Zdravím,
vkládám raději anonymně.
Se synem jsem se po ošklivém rozvodu během minulého roku 3× přestěhovala. Nyní jsme se synem v novém bydlišti, chodí do nové školky. Mám také nového partnera, který bydlí s námi. Ten se opravdu snaží se synem navázat vztah a daří se mu to. Syn se na něj těší, mluví o něm hezky.
Manželství skončilo po dlouhodobém psychickém násilí, sprostých nadávkách z manželovy strany na mou osobu i na syna. Nyní již exmanžel otočil a syna zahrnuje věcmi, může si u něj dělat co chce.
Poslední rok byl pro nás opravdu náročný, syn (teď v listopadu 6) nechápal, proč se z domu nestehuje tatínek, že chce zpátky domů ale bez tatínka, vadilo mu dojíždění do školky. Občas jsem s nim dost bojovala, byl vzteklý a sprostý, to jsem zarazila. Ovšem nyní v nové školce slyším skoro denodenne nějaké stížnosti. Prý nemá nastavené hranice, s nějakými kluky se tam pořád pere. Prý říká i sprostá slova. Objednala jsem nás do PPP, doma o všem mluvíme, on slibuje, že bude hodný, probíhají i různé zákazy (televize, telefon, sladkosti) ale přijde mi, že bez efektu. Dnes například prý bouchl holčičku, že mu sebrala kolo. Doma se přiznal, následoval trest. Jenže mi přijde, že se víc a víc zatvrzuje. Poraďte, máte-li někdo zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2237
12.11.19 20:00

Ucitelky o vasi situaci vedi? Ja v chovani ditete nevidim nic divneho, pokud si prosel rozvodem a nepeknym zachazenim. Rekla bych, ze je lepsi toto chovani, nez aby v sobe emoce dusil. Psycholog je super, snad pomuze. Vlastni zkusenost nemam, ale zahrnula bych ho laskou (ne materialni), spolecnymi zazitky, o tatovi bych mluvila alespon neutralne a asi bych nedavala zakazy a tresty za jeho chovani. Bala bych se totiz, ze se jeho negativni chovani bude stupnovat. Naopak bych chvalila a ocenovala to dobre - dnes ve skolce nikoho neuhodil, hura!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
12.11.19 20:01

Já se klukovi nedivím, chtělo by se to poradit s psychologem. V jeho věku zažít to co zažil. 3 krát se stěhovat. To je někdy dost i na dospělého člověka, natož na malého kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10139
12.11.19 20:21
@Anonymní píše:
Zdravím,
vkládám raději anonymně.
Se synem jsem se po ošklivém rozvodu během minulého roku 3× přestěhovala. Nyní jsme se synem v novém bydlišti, chodí do nové školky. Mám také nového partnera, který bydlí s námi. Ten se opravdu snaží se synem navázat vztah a daří se mu to. Syn se na něj těší, mluví o něm hezky.
Manželství skončilo po dlouhodobém psychickém násilí, sprostých nadávkách z manželovy strany na mou osobu i na syna. Nyní již exmanžel otočil a syna zahrnuje věcmi, může si u něj dělat co chce.
Poslední rok byl pro nás opravdu náročný, syn (teď v listopadu 6) nechápal, proč se z domu nestehuje tatínek, že chce zpátky domů ale bez tatínka, vadilo mu dojíždění do školky. Občas jsem s nim dost bojovala, byl vzteklý a sprostý, to jsem zarazila. Ovšem nyní v nové školce slyším skoro denodenne nějaké stížnosti. Prý nemá nastavené hranice, s nějakými kluky se tam pořád pere. Prý říká i sprostá slova. Objednala jsem nás do PPP, doma o všem mluvíme, on slibuje, že bude hodný, probíhají i různé zákazy (televize, telefon, sladkosti) ale přijde mi, že bez efektu. Dnes například prý bouchl holčičku, že mu sebrala kolo. Doma se přiznal, následoval trest. Jenže mi přijde, že se víc a víc zatvrzuje. Poraďte, máte-li někdo zkušenost.

No naložili jste mu, hnusné chování otce, rozvod, x stěhování, nový partner… Porada s psychologem určitě nic nezkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama