Školky Praha - Západ

Anonymní
9.11.19 20:45

Školky Praha - Západ

Dobrý den, jsou mezi vámi maminky, které mají děti ve školce Rudná, Chýně nebo Hostivice?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

942
9.11.19 21:16

Já mám dítě ve školce Ořech, ale o Rudné něco vím, kdyžtak napiš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
9.11.19 21:32

My měli ještě v loňském roce dite v Chyni. Co by jsi chtěla vědět? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 21:44

@Peta02
Diky. Zajímá mne, kolik školek v Chyni je? 2 statni a 1 soukromá? Je reálné aby byl přijat čerstvě 3leťak? A chodily tam děti z projektu Hostivice - Jih? Nebo ty patří do Hostivic (i když Chýně je blíž) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
487
10.11.19 07:49
@Anonymní píše:
@Peta02
Diky. Zajímá mne, kolik školek v Chyni je? 2 statni a 1 soukromá? Je reálné aby byl přijat čerstvě 3leťak? A chodily tam děti z projektu Hostivice - Jih? Nebo ty patří do Hostivic (i když Chýně je blíž) děkuji

Děti z projektu Hostivice jih patří do Hostivic, ale samozřejmě to můžeš zkusit i v Chyni, co vím tak navýšením kapacity se dostalo už na většinu 3letych děti, ale vždycky mi to přijde dost o náhodě. Někdo do státní školky ani nehlásí a rovnou šli po soukromých. Státní je jedna, pokud vím. Soukromé byly naposledy co jsem zjistovala asi 4. Nejznámější je naproti úřadu U Koníka. Tam měli známí děti a dost si ji chvalili. My byli ve státní a byli jsme moc spokojeni, ale upřímně jde o to na jakou narazis učitelku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
10.11.19 07:49
@Anonymní píše:
@Peta02
Diky. Zajímá mne, kolik školek v Chyni je? 2 statni a 1 soukromá? Je reálné aby byl přijat čerstvě 3leťak? A chodily tam děti z projektu Hostivice - Jih? Nebo ty patří do Hostivic (i když Chýně je blíž) děkuji

Děti z projektu Hostivice jih patří do Hostivic, ale samozřejmě to můžeš zkusit i v Chyni, co vím tak navýšením kapacity se dostalo už na většinu 3letych děti, ale vždycky mi to přijde dost o náhodě. Někdo do státní školky ani nehlásí a rovnou šli po soukromých. Státní je jedna, pokud vím. Soukromé byly naposledy co jsem zjistovala asi 4. Nejznámější je naproti úřadu U Koníka. Tam měli známí děti a dost si ji chvalili. My byli ve státní a byli jsme moc spokojeni, ale upřímně jde o to na jakou narazis učitelku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama