Brigáda 200/H Praha ?

7.12.20 19:48

Brigáda 200/H Praha ?

Dobrý den, předem prosím ať se ozvou lidi co opravdu chtějí pomoc.
Nevíte prosím někdo o nějaké brigádě kde je 200/H. Jdu bydlet sama a chci jít na vysokou.. znam hodně lidi co tuto mzdu mají jen tam už nenabírají..
Vim, ze mám asi vysoké požadavky ale pro mě to znamená méně hodin v práci a lépe zvládat školu.
(S rodiči bydlet nemohu kdyby chtěl někdo radit ať nechodím bydlet sama když na to nemám)
Budu moc vděčná za každou radu kdyby mi chtěl někdo napsat přímo můj e-mail je eliskakruskova@seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7989
7.12.20 19:52

No 200/h dostat muzes, ale musis uz neco umet. Nemuzes delat neco, co zvladne delat uplne kazdej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
7.12.20 19:55

V Ikee na Černém mostě hledali hlidacku do dětského koutku, bylo to tuším 185/hod, so+ne a to od 9 do 21…jako za víkend moc pěkné peníze, poptej se tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
7.12.20 19:58

Případně využij agenturu Student, je na Chodově, zaregistrujes se, vybereš brigádu a výplatu můžeš mít okamžitě po odpracování (jen doneseš potvrzeny papír od zaměstnavatele do agentury a pokladní ti ho proplati, fajn, když potřebuješ cash hned).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
7.12.20 21:41

200/h je dost, to se těžko shání, navíc ty lidi už musí něco umět a být flexibilní. Většinou taky zaměstnavatelé chtějí, aby brigádník pracoval těch 7,5 hodiny, není to jakože dneska půjdu na 3 hodiny, zítra na 2 atd… Jenom je dobré s tím počítat, nechci nějak rýpat nebo tak.
Osobně bych doporučila doučování. To je teď zlatá žíla v době koronaviru. Tam se těch 200/hodinu dá sehnat a je to celkem flexibilní. Pak jsou takové ty nárazovky, které někdy nabízejí i univerzity (třídění vzorků aj.), ale to nebývá vždy tak dobře placené. Nevím jak je to teď třeba s nočníma inventurama, pár let zpátky to byla dobře placená práce. Pak mě napadá ještě hlídání dětí.

Ale je teda nutný počítat s tím, že práce teď není a bude se blbě shánět. Třeba jako servírka ve slušné restauraci by se dalo mít těch 200, ale to už je asi passe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
8.12.20 07:49

To chce nějakou odbornost. Brigádu za 200-300/hod. jsem viděla třeba účetní se dvěma jazyky (NJ, AJ) a zkušeností se SAPem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat