Život s řidičem z povolání.

156
7.12.20 19:05

Život s řidičem z povolání.

Ahojky všem
Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti maminek které mají doma manžela / přátelé který je řídic z povolání.

Jak to s ním zvládáte? Chlap je u Arriva společnosti, a někdy to je s ním na střelbu, taky to tak máte že je protivný?

Pochlubte se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6789
7.12.20 19:14

To, ze je protivny nemusi nic spolecnyho s tim, ze je ridic. Treba je protivnej kvuli tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
7.12.20 19:18

@Cenarius 😂 😂 😂 slyšela jsem už od mých kamarádek že to řidiči tak mají, tak jsem se chtěla zeptat jestli to tak mají všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
7.12.20 19:26

Přítel taky jezdí a je úplně v poho, hodný milý. Spis je to “ od kusu” :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
7.12.20 19:30

Asi je naštvaný ke komu se musí vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
7.12.20 19:35

Řekla bych, že je to silně individuální, podle povahy, ex byl řidič a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 19:44

Já si tě pamatuju z nějaký jiný diskuse, a myslím si, že tvůj chlap je sprostý řepák bez ohledu na povolání. Jinak pár řidičů z povolání znám a jasně, každej má občas špatnou chvilku, ale většinou to jsou normální lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6789
7.12.20 19:50
@Bledule 565 píše:
@Cenarius 😂 😂 😂 slyšela jsem už od mých kamarádek že to řidiči tak mají, tak jsem se chtěla zeptat jestli to tak mají všichni.

Tipuju, ze si davate navzajem stejne debilni rady do vztahu ;)

Jinak kdyz je chlap tupan, tak jen uplne jedno jestli je ridic nebo urednik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12475
7.12.20 19:53
@Cenarius píše:
Tipuju, ze si davate navzajem stejne debilni rady do vztahu ;)Jinak kdyz je chlap tupan, tak jen uplne jedno jestli je ridic nebo urednik.

No ono těch tupanů bude mezi řidiči víc než mezi těmi úředníky nebo třeba učiteli. Přece jen na to aby se člověk stal řidičem mu stačí řidičák, a to udělá téměř každý svéprávný jedinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
7.12.20 20:11

Brácha je taky autobusák, a pokud mohu soudit, tak je v pohodě. U nás je ta protivná spíš švagrová. Ono to nebude povoláním, ale lidma. Já pracuju v knihovně, celý den lidi, a myslím, že jsem taky v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1371
7.12.20 20:11

@Prof. Farnsworth
Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
7.12.20 20:14

No ona debilita taky jde někdy ruku v ruce s dosaženým vzděláním… myšleno obecně, samozřejmě :)

@Prof. Farnsworth píše:
No ono těch tupanů bude mezi řidiči víc než mezi těmi úředníky nebo třeba učiteli. Přece jen na to aby se člověk stal řidičem mu stačí řidičák, a to udělá téměř každý svéprávný jedinec.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62182
7.12.20 20:19

@Bledule 565 záleží, co jezdí, zda dálky, nebo místní rozvoz. Muž to jednu dobu dělal a v klidu :think: ale vozil jen vnitro a byl každý večer doma.. Všichni kámoši, co jezdí dálky a kamion jsou buď sólo nebo rozvedení.. Baby nezvládly, že nejsou doma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33400
7.12.20 20:24
@Prof. Farnsworth píše:

To není pravda. Musí mít profesní průkaz, absolvovat pravidelná firemní školení a psychotesty, pokud vozí lidi.
Neznám přesná pravidla pro konkrétní společnosti, ale všichni řidiči, co znám, absolvují školení a autobusaci psychotesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
7.12.20 20:32
@Pears206 píše:
To není pravda. Musí mít profesní průkaz, absolvovat pravidelná firemní školení a psychotesty, pokud vozí lidi.
Neznám přesná pravidla pro konkrétní společnosti, ale všichni řidiči, co znám, absolvují školení a autobusaci psychotesty.

Souhlasím. Přítel jezdi kamionem a musel dělat psychotesty, takže dělají testy úplně všichni stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat