Brigáda a stres

14.6.20 10:59

brigáda a stres

Ahoj, chodim na brigadu a mam stres. bojim se ze neco pokazim nebo si nebudu rozumet s lidma. poradi mi nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4218
14.6.20 11:01

Jestli ti je 13 tak na brigádě nemáš co dělat..jinak se musíš zapracovat, pak už to bude v pohodě.. Podle mě se do nový práce stresuje každý, aby něco nepodelal.. No a když se tak stane, tak jsme holt jenom lidi ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14030
14.6.20 11:01

Úzkost ingoruj a dělej co je potřeba dělat. Když ji budeš ignorovat dostatečně dlouho, tak ji vyhladovíš a ona přestane prudit.

Čím víc času budeš dělat to co po tobě úzkost chce, tedy trápit se jak jsi špatná a jak určitě něco pokazíš, tím víc jí budeš krmit a tím silnější bude.

Kup si z peněz za brigádu tuhle knížku - jsou tam konrétní návody jak se tu úzkost naučit ignorovat.

https://obchod.portal.cz/…z-se-nestyd/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.20 11:16

@Ou dekuju moc :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.20 11:16

@mackA159 je mi 16 mam starsi ucet :jazyk: ale dekuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4578
14.6.20 11:31

@Holka13let a co budeš dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
14.6.20 12:33

Trapný trollující fejk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18393
14.6.20 13:04

Ve 13 brigada tak leda tak po rodine nebo na cerno bez papiru. A uprimne neznam zadnyho otrokare, kdo by si na cerno risknul zamestnavat trinactilety dite. Takze netroll.
V tomhle veku muzes tak akorat v rodine nekomu pomoct s uklidem, prinest nakup nebo zehlit…

A ted tu O Smolickovi pacholickovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.20 20:19

Když jsi ve stresu, tělo je v tzv. křeči. Zkus brát magnesium a uvidíš, že se to zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama